MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Julian Lennon - Valotte (1984)

mijn stem
3,13 (26)
26 stemmen

Verenigd Koninkrijk
Pop / Rock
Label: Virgin

  1. Valotte (4:17)
  2. Ok for You (3:39)
  3. On the Phone (4:50)
  4. Space (4:23)
  5. Well I Don't Know (4:36)
  6. Too Late for Goodbyes (3:35)
  7. Lonely (3:52)
  8. Say You're Wrong (3:29)
  9. Jesse (3:51)
  10. Let Me Be (2:05)
totale tijdsduur: 38:37
zoeken in:
avatar
Bob Cremers
Dit lijkt me wel wat.

avatar
4,0
het beste van al zijn werk...

avatar
fredpit
of het zijn beste is weet ik niet,maar het is zeker wel wat.

de zoon van John heeft hier een prettig album gemaakt waarbij Toets Tielemans ook nog z'n medewerking heeft verleend (too late for goodbyes)

avatar van monique
ik heb too late voor goodbyes altijd wel een leuk nummer gevonden,de rest van zijn werk ken ik niet

avatar van devel-hunt
2,0
Vreselijke saaie plaat, gemaakt door de zoon van...! Het was zijn debuut en door zijn naam en geld kon hij gelijk de duurtse studio's en muzikanten huren, hetgeen de matige kwaliteit van de nummers niet kan verbloemen. Julian kan nergens aan zijn vader tippen, Sean ook niet overigens!

avatar
Harald
Sean wel....zowel aan zijn vader als ook aan zijn moeder... een echte LennonOno.

Bij Julian moet je ook niet vergeten dat hij een goede basis had kunnen hebben....maar nooit heeft gehad. En John wiste het ook, maar helaas te laat.

avatar van Facedown
Inderdaad, Sean wel

avatar van Poles Apart
2,0
Het titelnummer "Valotte" en de bekende hit "Too Late For Goodbyes" zijn de enige leuke nummers hier, de rest valt genadeloos door de mand, vooral ook door de beroerde productie.

Onvoldoende dus voor Jules.

avatar
Als ik mijn ogen sluit hoor ik papa John net zoals bij Bob en zoon Ziggy.

Ik ken het album niet maar zijn bekenste hit 'too late for goodbyes' is wel een classic.Het is echter het titelnummer dat bij mij iets losmaakt,zonder meer een prachtig en pakkend nummer dat onterecht in de vergeetput is beland,maar niet bij mij althans!

In '90 had hij nog een gelijkaardige song met het mooie 'saltwater',nadien heb ik van hem niets vernomen,spijtig...

"SITTING ON THE DOORSTEP OF A HOUSE"

avatar van gaucho
2,5
Met zo'n achternaam is het natuurlijk moeilijk om onder de vleugels van je beroemde pa vandaan te komen. Eerlijk gezegd doet Julian daar op dit debuutalbum ook geen moeite voor, al vind ik dat tegelijkertijd een pluspunt. Zijn stem herinnert aan John en in zijn liedjes is hij duidelijk beinvloed door The Beatles (maar ja, welke songschrijver is dat niet?).

Ik vind dit een sympathiek album, met het titelnummer als duidelijke uitschieter. Maar het blijft toch wat aan de oppervlakte. Neem nou de hit Too late for goodbyes; in de aanleg een goed nummer, maar na verloop van tijd wat eenvormig - een goede 'bridge' zou geholpen hebben voor de afwisseling. Bovendien doet de vlakke jaren-tachtigproductie dat nummer ook geen goed.

De meeste nummers geven het gevoel dat ze het allemaal 'net niet' zijn: wat te oppervlakkig en te anoniem. Ik vraag me af op Julian überhaupt was komen bovendrijven als hij niet zo'n beroemde achternaam had gehad. Toch heeft hij een sterke hand van liedjesschrijven. Valotte is hier een uitschieter en zijn latere hit Saltwater vind ik zelfs een bescheiden klassiekertje.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 08:59 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 08:59 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.