MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Kelly Clarkson - Greatest Hits - Chapter One (2012)

mijn stem
4,09 (11)
11 stemmen

Verenigde Staten
Pop / Rock
Label: RCA

  1. Since U Been Gone (3:09)
  2. My Life Would Suck Without You (3:32)
  3. Miss Independent (3:41)
  4. Stronger (What Doesn't Kill You) (3:41)
  5. Behind These Hazel Eyes (3:16)
  6. Because of You (3:44)
  7. Never Again (3:37)
  8. Already Gone (4:39)
  9. Mr. Know It All (3:53)
  10. Breakaway (3:56)
  11. Don't You Wanna Stay (4:15)

    met Jason Aldean

  12. Walk Away (3:08)
  13. Catch My Breath (4:10)
  14. People Like Us (4:19)
  15. Don't Rush (4:02)

    met Vince Gill

  16. A Moment Like This (3:48)
  17. I'll Be Home for Christmas [Live] (2:53)
  18. Miss Independent [Live from Wembley 2012] * (3:54)
  19. Dark Side * (3:45)
  20. The Trouble with Love Is * (3:42)
  21. I Do Not Hook Up * (3:20)
  22. Beautiful Disaster [Live] * (4:34)
toon 5 bonustracks
totale tijdsduur: 1:03:43 (1:22:58)
zoeken in:
avatar van Mitsiooh
4,0
Wat ben ik blij dat zij als een van de weinige (de enige?) "talentjes" is doorgebroken. Een Greatest Hits album is dan opzich niet zo heel raar, aangezien ze al zo'n 10 jaar in het vak is. Mijn favo Kelly Clarkson nummers komen van het album Breakaway en vormen in deze collectie naar mijn mening het sterkste deel. De opvullertjes op 'Chapter One' zijn prima weg te luisteren, Catch My Breath als leukste nummer en I'll Be Home for Christmas moet je maar nemen als een extraatje, want wat doet een kerstnummer op zo'n verzamelalbum? Daar hadden ze wat mij betreft een nummer van haar 'Stronger'-album kunnen pakken; bijvoorbeeld Dark Side of I Forgive You.

Met dit album kom je wel tot de conclusie dat ze toch echt een fenomenale strot heeft. Wat hoop ik toch dat ze nog lang doorgaat met muziek maken.

avatar van NewYorkCityLight
2,0
Kelly Clarkson maakt toch vooral nummers met een beperkte houdbaarheid. Er staat geen één nummer in de tracklist dat ik nu nog op zou zetten.

avatar van CHIEP
CHIEP (crew)
Mitsiooh schreef:
Wat doet een kerstnummer op zo'n verzamelalbum?
Misschien omdat 90 % van de verzamelaars in de laatste maanden van een jaar wordt uitgebracht?

avatar van Waste Management
''Behind These Hazel Eyes'' en ''Breakaway'' heb ik altijd leuk gevonden nu nog steeds...

avatar
4,5
Echt heel erg jammer dat 'Sober' en 'Don't Waste Your Time', er niet opstaan.. Verder een goed greatest hits album..

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 07:49 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 07:49 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.