MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Agent Steel - Mad Locust Rising (1986)

mijn stem
3,75 (26)
26 stemmen

Verenigde Staten
Metal
Label: Combat

  1. (The Swarm Is Upon Us) (0:17)
  2. Mad Locust Rising (4:15)
  3. The Ripper (2:33)
  4. Let It Be Done / The Day at Guyana (4:40)
  5. 144,000 Gone *
toon 1 bonustrack
totale tijdsduur: 11:45
zoeken in:
avatar van Sir Spamalot
4,0
Sir Spamalot (crew)
Over hun debuut Skeptics Apocalypse uit 1985 ben ik lyrisch, het is wellicht één van de beste Speed Metal platen ooit met wervelende muziek en een waanzinnig uithalende zanger, de enigmatische Joyn Cyriis. Ik heb hun debuutalbum op vinyl, niemand mag er aan komen .

Ep’s hebben al altijd een voetje voor gehad bij mij: klets, pats, boem, patat, voorbij voor je het weet en met een surplus aan pure waanzin en kracht. Op deze EP bedient Agent Steel mij op mijn wenken want na een kort intro barst het los met enkel snelle nummers. Let op de uithaal van Meneer Cyriis op het openingsnummer, ongelooflijk. Natuurlijk is The Ripper een cover van de grootmeesters Judas Priest en Rob Halford mag op zijn tellen letten, wat een zang alweer, uniek in zijn soort.

Prachtig hebbeding voor de gelukkigen die dit in hun kast hebben staan. Op mijn jaloerse blikken kunt u rekenen ofwel mag je deze in januari naar mij opsturen als verjaardagsgeschenk. Op mijn dank zult u kunnen rekenen .

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 15:28 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 15:28 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.