MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

June of 44 - Four Great Points (1998)

mijn stem
4,06 (41)
41 stemmen

Verenigde Staten
Rock
Label: Quarterstick

  1. Of Information & Belief (6:57)
  2. The Dexterity of Luck (6:10)
  3. Cut Your Face (3:49)
  4. Doomsday (4:20)
  5. Does Your Heart Beat Slower (4:22)
  6. Lifted Bells (6:26)
  7. Shadow Pugilist (3:58)
  8. Air #17 (6:48)
totale tijdsduur: 42:50
zoeken in:
avatar van we tigers
4,5
het lekkerste album van de erfgenamen van Slint. Inmiddels ook al ter ziele gegaan, maar deze plaat blijft goed.

avatar
Flum
Inderdaad. Een plaatje vol uiterst sterke en sfeervolle songs. Toevallig had ik deze de laatste tijd vaak opstaan. De onorthodoxe opbouw en melodieën maken dit album spannend en verslavend.

avatar van Paap_Floyd
4,0
The Dexterity of Luck !!

avatar van itchy
4,5
Fantastische plaat die ik nog vaak draai. Sterkte songs, deels instrumentaal, soms rockend, dan weer heel ruimtelijk. Sinds ingevuld met minder gebruikelijke instrumenten zoals een muted trompet of een typemachine. Het beukende Cut Your Face is mijn favoriet, maar de plaat is over de hele breedte sterk.

avatar van itchy
4,5
Geschreven in de album top 100 van...:

June of 44 begon als Slint-achtige band maar ontpopte zich op dit album als its veelzijdigers: naast post/math/whatever-rock horen we op dit album ook veel jazzy en dubby dingen, en instrumenten als trompet, bellen, samplers en een typmachine. Maar: het is is wel een vrij afstandelijke plaat, meer voor het hoofd dan voor het hart.
June of 44 is ook een soort all-star band van het obscuurdere soort die bestaat uit Fred Erskine (The Crownhate Ruin, Him), Sean Meadows (The Sonora Pine, Him, Lungfish), Jeff Mueller (Rodan, The Shipping News (Codeine, Rex, Him) en al deze heren gaan we later nog wel terugzien.

Four Great Points is intussen fijn om op te kauwen voor rockliefhebbers van het avontuurlijker soort.

Vind je deze plaat goed, luister dan ook eens naar: June of 44 - The Anatomy of Sharks - Deze EP vormt samen met deze de plaat het hoogtepunt van hun oeuvre.

Aangekruist als favoriet:
1. Cut Your Face
2. Does Your Heart Beat Slower

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 13:28 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 13:28 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.