MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Young Galaxy - Ultramarine (2013)

mijn stem
2,98 (23)
23 stemmen

Canada
Pop / Dance
Label: Paper Bag

  1. Pretty Boy (3:56)
  2. Fall for You (4:24)
  3. New Summer (4:13)
  4. Fever (2:58)
  5. Hard to Tell (4:38)
  6. What We Want (3:57)
  7. Out the Gate Backwards (4:10)
  8. In Fire (4:29)
  9. Privileged Poor (3:14)
  10. Sleepwalk with Me (3:55)
totale tijdsduur: 39:54
zoeken in:
avatar van stoepkrijt
3,0
Simpele, maar leuke popmuziek met een lekker synthesizersausje. Zo zou ik het vierde album van Young Galaxy willen omschrijven. De zangeres heeft naar mijn mening een iets te zware stem, waardoor de zang niet erg mooi klinkt. De teksten zijn ook niet al te bijzonder, dus de muziek is het belangrijkste wapen van dit album. Gelukkig is Ultramarine in muzikaal opzicht erg leuk.

Spannend of vernieuwend is het zeker niet, maar het frisse synthesizergeluid van dit Canadese vijftal ligt erg prettig in het gehoor. Sommige nummers hebben een donkere en mysterieuze ondertoon (Fever, In Fire en Privileged Poor), andere klinken lieflijk en dromerig (New Summer en Sleepwalk with Me), maar de meeste nummers zijn vrolijk en zomers. De synths - hier en daar ondersteund door stuwende drums, funky gitaren en andere foefjes - gaan goed in deze wisselingen mee en maken van Ultramarine alsnog een aardig album.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 18:23 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 18:23 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.