MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Wax - Continue... (2013)

mijn stem
3,00 (4)
4 stemmen

Verenigde Staten
Hip-Hop
Uitgebracht in eigen beheer

  1. Dreamin' (3:14)
  2. Continue (5:02)
  3. Worked So Hard (Interlude) (1:10)
  4. Get It In (3:58)
  5. Tomorrow (3:39)
  6. Rosana (3:55)
  7. I Shoulda Tried Harder (4:19)
  8. We Can't All Be Heroes (5:06)
  9. Stupefied (3:57)
  10. Toothbrush (3:02)
  11. She Used to Be Mine (2:58)
  12. Gin and Tap Water (1:22)
  13. Straight to Paradise (2:52)
  14. Outta My Mind (3:57)
  15. Lewis and Clark (2:55)

    met Herbal T

  16. What's Your Vice? (4:06)
  17. Feels Good (4:52)

    met Breezy Lovejoy

  18. I Ain't a Real Man [EOM Remix] (4:22)
totale tijdsduur: 1:04:46
zoeken in:
avatar van Silky & Smooth
Ondanks dat deze man een mixtape bij Def Jam uit heeft gebracht, brengt hij zijn de debuutalbum zelf uit. De reden komt in zijn lyrics duidelijk naar voren: hij is niet serieus genoeg. Als hij dat wel was, dan was hij nu een ster (volgens hemzelf dan). Dit is ook heel goed terug te horen in zijn muziek. Veel bier-en-tieten-raps, een beetje zoals Asher Roth. Desalniettemin kan Wax heel goed rappen. Zijn flow op bijvoorbeeld het eerste nummer is geweldig. Van mij hoeft het ook niet altijd serieus te zijn, want dat kan ook ten koste gaan van de muziek. Deze stijl past waarschijnlijk goed bij Wax en ik vind Continu... mede daardoor een sterk album!

avatar van Oldground
3,0
Album heeft een beetje een commerciële sound, maar de producties zijn grotendeels in orde. Hij heeft een goede flow. Teksten zijn herkenbaar en vooral grappig, maar niet erg diepgaand. Bier-en-tieten-raps is dan ook een goede typering van Silky & Smooth. Een echte samenhang is niet te ontdekken.

Zo heeft de titelsong een vrij Pop-achtige sound, bevat 'Get It In' veel Rock invloeden en zijn er nog nummers die meer naar de Electronic (Toothbrush), Dance (Outta My Mind) of Jazz (Feels Good) neigen. Ik proef zelfs nog wat Blues en Reggae invloeden.

Beste tracks in mijn ogen: 'We Can't All Be Heroes' en 'What's Your Vic?'.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 05:55 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 05:55 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.