MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

David Crosby - King Biscuit Flower Hour (1996)

mijn stem
3,82 (11)
11 stemmen

Verenigde Staten
Rock
Label: King Biscuit Flower Hour

  1. Tracks in the Dust (6:10)
  2. Guinnevere (5:07)
  3. Compass (4:23)
  4. In My Dreams (4:43)
  5. Drive My Car (3:51)
  6. Lady of the Harbor (3:39)
  7. Oh Yes I Can (5:45)
  8. Monkey and the Underdog (4:22)
  9. Delta (5:13)
  10. Deja Vu (7:49)
  11. Night Time for the Generals (4:12)
  12. Wooden Ships (8:03)
  13. Almost Cut My Hair (5:17)
  14. Long Time Gone (5:51)
totale tijdsduur: 1:14:25
zoeken in:
avatar
Down_By_Law
Aardige live plaat, maar lang niet zo goed als "It's All Coming Back To Me Now" (1995) - ook een live album van Crosby. De stem is goed en de nummers ook, maar in tegenstelling tot "It's All coming..." luister ik liever naar de studio versies van deze songs. Toch zijn 'Almost Cut My Hair', 'Night Time For The Generals', 'Delta', 'Drive My Car' etc. met veel klasse uitgevoerd. 4/5

avatar
Stijn_Slayer
Goed live album, Crosby is inderdaad goed bij stem en dit is een mooie setlist. Jammer is dat ik eigenlijk alleen in de CSN(Y) nummers echt sfeer voel, de rest mist gewoon iets. Het begint al met het gejuich van het publiek aan het begin van die nummers, dat heeft de rest niet. Maargoed, die nummers maken de rest (wat dus ook niet onaardig is) meer dan goed.

avatar
Stijn_Slayer
Ik heb deze vandaag weer eens gedraaid. Het valt me op dat Crosby's stem in het begin toch een heel klein tikkeltje schor is. Hij klinkt ook een beetje gespannen. Vanaf In My Dreams herpakt David zich. Ineens klinkt hij een stuk zelfverzekerder, en het niveau stijgt dan ook.

avatar van musician
4,5
Ik kan mij niet aan de indruk onttrekken dat dit album hetzelfde is als Deja Vu (David Crosby Live) van het Disky label uit 2001.

Een iets andere volgorde.
Maar met liefde hetzelfde aantal sterren uitgedeeld!

avatar van henk01
4,0
Wat het ook is, ik vindt m meer dan ok.
4*

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 10:12 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 10:12 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.