MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Hind - Halfway Home (2005)

mijn stem
3,67 (18)
18 stemmen

Nederland
Pop
Label: Sony

  1. Give Me a Sign (4:14)
  2. Sweet Woman-Child (4:05)
  3. Ya Wili (4:15)
  4. Halfway Home (3:45)
  5. Light of Love (4:34)
  6. Love Is the Revolution (3:11)
  7. Habaytek Besaif (4:28)
  8. What Is Love? (4:09)
  9. Desert of Your Heart (3:56)
  10. In the Distance (4:06)
  11. Say a Word (4:34)
  12. I'll Go On (4:14)
  13. Ashamed (4:08)
totale tijdsduur: 53:39
zoeken in:
avatar
4,5
Wow wat is Hind gegroeid !! Een super mooi album met (bijna) alleen maar mooie nummers maar vooral het ontroerende What Is Love .. laat Hind voor ons maar naar het songfestival gaan!!!

avatar van aERodynamIC
3,0
Dit album klinkt sterker en volwassener dan haar voorganger.
Prima stem en wederom wereld-invloeden.
rnie16 schreef:
.. laat Hind voor ons maar naar het songfestival gaan!!!

Nee, joh: lekker haar eigen ding laten doen (alhoewel ik er stiekem wel op hoop )

avatar van Ericos
5,0
JAAAAA Hind moet idd uitkomen voor het songfestival!

Ze heeft bij mij op school gezeten.. Ik zag ze elke dag tijdens Idols ..

Maar even over het album, heb een gesigneerde versie.
Vind het een heerlijk album! Ze heeft een prachtige stem en de invloeden uit de arabische landen zijn ook lekker!

avatar van Wib0__
3,0
Heb respect voor deze damé!
Toen in die tijd keek ik ook naar Idols, en vondt dat zij het moet winnen.. Maar ook ná het gedoe met Idols, heeft ze al 2 albums op haar naam staan!

Dit album is lekker.. 3*

avatar
Ik vind het jammer dat het nummer give me a sign geflopt is. Hind verdient zó veel beter. Ze kan prachtig zingen. Ik snap maar niet dat ze niet zoveel succes heeft.

avatar
4,0
Hind is zeker mijn favoriete Nederlandse artiest. Ik vind haar echt een hele goede zangeres en dit album is echt super! Ik hoop snel op nieuw materiaal van haar, want dat is al te lang geleden!

1. Give Me A Sign 5*
2. Sweet Woman-Child 4,5*
3. Ya Wili 4,5*
4. Halfway Home 5*
5. Light Of Love 4,5*
6. Love Is A Revolution 3,5*
7. Habbaytek Besaif 4,5*
8. What Is Love? 4,5*
9. Desert Of Your Heart 5*
10. In The Distance 5*
11. Say A Word 3,5*
12. I'll Go On 5*
13. Ashamed 5*

Ik vind dit album echt 5 sterren waard. Hind heeft zich ontzettend goed ontwikkeld sinds haar eerste album en ik vind dat Halfway Home zwaar ondergewaardeerd is in de hitlijsten. Ik hoop dat Hind succesvol terugkomt, misschien met een deelname aan het Songfestival...

avatar van deric raven
Hind zal zich blijven ontwikkelen; goede zangeres die zeker meer in haar mars heeft. Zou mooi zijn als ze ooit samen met haar vriendje Brainpower een project zou beginnen.

avatar van Urbanoetang
deric raven schreef:
Zou mooi zijn als ze ooit samen met haar vriendje Brainpower een project zou beginnen.


Met de Brain van 10 jaar terug ja, niet die van nu

avatar van Angelo
3,0
Vocaaltechnisch gezien waren Hind en Zosja (die slechts een liveshow heeft gehaald), natuurlijk het beste van het eerste seizoen van Idols. Hind’s eerste album werd goud en won een Edison wat ertoe bijdraagde dat Hind een tweede album mocht opnemen. Doordat tijdens de release er net een fusie had plaatsgevonden tussen SonyBMG werd het album nauwelijks gepromote en ontving het weinig aandacht. ‘Halfway home’ werd tussen een regelrechte flop en het platencontract van Hind werd ontbonden.

Het openingsnummer ‘Give me a sign’ is een prima opener, uptempo met Arabische invloeden. Het nummer verscheen op single maar hij kreeg weinig airplay. ‘Sweet woman-child’ is een rustige ballad dat prima gezongen wordt. ‘Ya wili’ is weer een wat sneller nummer, wederom met Arabische invloeden maar een niemanddalletje. ‘Halfway home’, de titeltrack is een ballad, wel een van de betere. Ook dit was een single, die wederom aan veel mensen voorbij is gegaan. ‘Light of love’ vind ik zo zo; de coupletten zijn matig, het refrein is wel beter.

‘Love is a revolution’ is misschien zelfs wat urban, een outsider op het album. Valt dus op en vind het persoonlijk een van de betere nummers. ‘Habbatayek besaif’ werd de derde en laatste single van het album en is tevens het enige nummer dat niet in het Engels wordt gezongen. Ook dit valt op; het is folklore, klinkt ietwat portugees (fado achtig) en soms zelfs ietwat chanson. Misschien wel het beste nummer van het album. Het nummer is ook totaal niet commercieel genoeg om als single aan te slaan en juist daarom kan ik het wel waarderen.

‘What is love’ begint met een a capella intro en ontwikkelt zich tot een midtempo ballad, zelf vind ik het een slaapverwekkend nummer en ook qua tekst en arrangement vind ik ook een stuk eenvoudiger dan een aantal andere nummers op dit album, daarom is dit een van de mindere nummers. ‘Desert of your heart’ is een groeier, het refrein is erg catchy, dat komt mede door de strijkers in het nummer, het is een beetje gypsy-achtig. ‘In the distance’ ook erg catchy met een aanstekelijke melodie, zeker een uitspringer op dit album.

‘Say a word’ is weer een ballad dat wederom wat minder klinkt dan de uptempo nummers. Verder is wel een redelijk ballad van dit album, toch had het allemaal iets dieper en uitbundiger gemogen. ‘I’ll go on’ is erg dansbaar met een refrein in het Marrokkaans (?), soms hoor ik zelfs lichte dance invloeden bij dit nummer! De afsluiter ‘Ashamed’ is ook een ballad die ik zelf niet zo memorable vind, maar het is wel een groeier; naar mate je ‘m vaker afspeelt wordt ‘ie beter, vooral naar mate je de climax van het nummer nadert krijgt het toch nog enige kracht.

Wat me erg opvalt is de volwassen sound die Hind neerzette terwijl ze hier ongeveer 20-21 jaar was. Ik denk dat dan ook op een oudere doelgroep werd gegokt dan de tiener kijkende Idols fans. Maar helaas had die oudere doelgroep geen oren voor Hind waardoor dit album vrij onopvallend is gebleven. Zeker een van de betere albums van een Idols deelneemster van weleer.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 19:40 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 19:40 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.