MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Rammstein - Völkerball (2006)

mijn stem
4,20 (144)
144 stemmen

Duitsland
Rock / Metal
Label: Universal

  1. Intro (2:04)
  2. Reise, Reise (5:31)
  3. Links 2, 3, 4 (4:51)
  4. Keine Lust (3:52)
  5. Feuer Frei! (3:32)
  6. Asche zu Asche (4:06)
  7. Morgenstern (4:53)
  8. Mein Teil (6:38)
  9. Los (7:07)
  10. Du Riechst So Gut (5:50)
  11. Benzin (4:05)
  12. Du Hast (4:21)
  13. Sehnsucht (4:23)
  14. Amerika (6:20)
  15. Sonne (4:51)
  16. Ich Will (4:21)
  17. Ohne Dich * (5:08)
  18. Stripped * (8:16)
  19. Outro * (4:32)
toon 3 bonustracks
totale tijdsduur: 1:16:45 (1:34:41)
zoeken in:
avatar van rarekwabbus
4,5
poontan64 schreef:
Deze band is alleen compleet wanneer aan 3 voorwaarden word voldaan:

1. Buhne-act zelf zien met eigen ogen
2. De muziek zelf horen
3. Live de dreunende muziek voelen.

Anders is hun muziek niet interessant genoeg om te beluisteren - veel rechttoe/rechtaan beukwerk met symfonische pogingen van de toetsenist...........

Niettemin uniek genoeg om van te kunnen genieten als ik in de stemming ben!


Vergeet deze niet:

4. Vermoeden dat je wenkbrauwen zijn verschroeid door al het pyrotechnisch spektakel.

avatar van Kondoro0614
Je moet van rammstein houden.
Nou houd ik ervan

dus word gewoon een dikke vette 5.0

avatar van wizard
3,5
Na het hoge stemgemiddelde bij dit album had ik toch wat teveel verwacht van Völkerball. Ik heb alleen de cd’s geluisterd, niet de dvd bekeken, maar dan is anderhalf uur Rammstein toch wat teveel van het goede voor mij.
De setlist is uitstekend, maar tegelijkertijd vind ik veel nummers lang niet zo scherp uitgevoerd als de stuioversies, waardoor ze wat dynamiek verliezen en minder indruk maken. Daarnaast vind ik de zang van Till Lindemann hier wat tegenvallen.

Völkerball blijft een hele aardige liveplaat, daar niet van, maar het is niet zo goed als ik had gehoopt.

3.5*

avatar van lennon
5,0
↑ toch de dvd even kijken, dat geeft meer beleving imo.. als je bij de tour geweest bent is het ook anders natuurlijk.

avatar van krosnicky
rarekwabbus schreef:
(quote)


Vergeet deze niet:

4. Vermoeden dat je wenkbrauwen zijn verschroeid door al het pyrotechnisch spektakel.


Gewoon een plaat van hen op leggen en vollebak zetten is ook al voldoende ze live zien is natuurlijk de kers op de taart

avatar van west
4,0
wizard schreef:
De setlist is uitstekend, maar tegelijkertijd vind ik veel nummers lang niet zo scherp uitgevoerd als de stuioversies, waardoor ze wat dynamiek verliezen en minder indruk maken. Daarnaast vind ik de zang van Till Lindemann hier wat tegenvallen.

Völkerball blijft een hele aardige liveplaat, daar niet van, maar het is niet zo goed als ik had gehoopt.

Daar ben ik het mee eens. Wat dat betreft zou dit nieuwere live album beter aan jouw wensen tegemoet kunnen komen:

Rammstein - Paris (2017)

Wel vind ik sommige nummers op Völkerball lekker 'rauw' uitgevoerd. Dat geeft ze zo weer hun eigen live dynamiek. Nummers als bijvoorbeeld Morgenstern, Mein Teil & Los vind ik erg sterk en anders als op in de studio neergezet.

avatar
Is het al iemand opgevallen dat tijdens 'Ich Will' een gitaar wel erg vals staat?

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 22:59 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 22:59 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.