MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Tom Barman & Guy Van Nueten - Live (2003)

mijn stem
3,96 (73)
73 stemmen

Belgiƫ
Rock
Label: Universal

  1. River (3:13)
  2. Right as Rain (3:54)
  3. One Advice, Space (4:02)
  4. Everybody's Weird (4:00)
  5. River Man (4:25)
  6. My Funny Valentine (1:59)
  7. Memory of a Free Festival (4:17)
  8. Serpentine (3:32)
  9. Fruit Tree (4:57)
  10. Magnolia (2:45)
  11. Nothing Really Ends (5:12)
  12. Magdalena * (4:03)
  13. Luxury * (3:31)
  14. Le Poinçonneur des Lilas * (2:53)
  15. Little Arithmetics * (4:33)
  16. Harry Irene * (4:24)
  17. After Midnight * (3:56)
toon 6 bonustracks
totale tijdsduur: 42:16 (1:05:36)
zoeken in:
avatar van Zandkuiken
4,0
wcs schreef:
Dankzij deze cd heb ik toch maar mooi chet baker en nick drake ontdekt


Vind ik ook dé grote meerwaarde van dit album! Tom Barman was voor mij sowieso al een bron om nieuwe muziek door te gaan ontdekken, of het nu was door covers te brengen met dEUS of zijn muzikale helden te noemen in interviews. De covers die hij gekozen heeft voor deze plaat met Guy Van Nueten getuigen weer van 's mans geweldige smaak. Joni Mitchell, Nick Drake, J.J. Cale: wat past het allemaal perfect binnen dit concept. De gestripte dEUS-songs zijn natuurlijk niet kapot te krijgen, maar écht beter dan het origineel vind ik ze niet. Hoeft ook niet natuurlijk, het is altijd leuk om deze parels eens akoestisch te horen.

avatar van barrett
3,5
Niet alleen heeft Tom Barman een goed oor voor de juiste muziek op het juiste moment, nu vertolkt gij deze prachtige nummers ook op zijn eigen wijze.
Hij heeft me in der tijd kennis laten maken met deze artiesten, door ze te coveren en ze te vermelden in sommige van zijn interviews. Ik vind het enigsinds toch spijtig dat gij het niet aangedurft heeft om Tom Waits te coveren, ok ik geef toe een moeilijke taak maar toch blijft het een artiest die zeker zijn sporen heeft achter gelaten in het werk van dEUS.

Een ander minpunt vind ik persoonlijk de niet echt originele acoustische versies van zijn eigen dEUS hits. Voor mijn part mocht het heel wat origineler te werk gaan. De versies van Everybody's Weird en One Advice, Space lossen mijn verwachtingen niet in.

Ik vind het een gemiste kans, want aan de songkeuzes die gemaakt zijn voor dit album zal het allesinds niet liggen, het zijn stuk voor stuk krakers van formaat.
Nu goed, msh ben ik een beetje te sceptisch kzal deze zo dadelijk nog eens opleggen, wie weet verandert mijn mening wel.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 01:12 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 01:12 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.