MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Curve - Cuckoo (1993)

mijn stem
3,38 (24)
24 stemmen

Verenigd Koninkrijk
Rock / Electronic
Label: Anxious

  1. Missing Link (5:00)
  2. Crystal (4:02)
  3. Men Are from Mars, Women Are from Venus (4:36)
  4. All of One (4:20)
  5. Unreadable Communication (5:52)
  6. Turkey Crossing (4:53)
  7. Superblaster (4:01)
  8. Left of Mother (4:11)
  9. Sweetest Pie (3:59)
  10. Cuckoo (4:56)
totale tijdsduur: 45:50
zoeken in:
avatar van spruitje
4,0
Wat mij betreft zeer goeie cd van Curve, de (in die tijd) originele mix van beats en noise beukt weer uit je speakers, leg daar de hijgerige, zwoele stem van Toni Halliday overheen en het is weer genieten geblazen! Zoals al eerder gezegd is dit de mosterd waar Butch Vic met z'n Garbage gretig van snoepte, ware het niet dat zij de mistieke en vooral duistere kant van Curve net altijd miste..

avatar
djeffibrelich
garbage die klinken inderdaad een beetje op een curve-light.
aangename plaat deze cuckoo, leuk om zo nu en dan op te zetten , maar niet essentieeel als je doppelganger al hebt gehoord of de mooie ep's (vooral de cherry ep is top)die ze daarvoor uitgebracht hebben.

avatar van TerryA
4,0
de video van Superblaster (track 7) is nu ook terug te vinden - een fantastic band uit de jaren 90

YouTube - curve - superblaster

avatar van TerryA
4,0
en ook voor de single Missing Link (track 1)

YouTube - Curve - Missing Link

avatar van orbit
3,5
Prima band inderdaad.. kwestie van net iets te vroeg met het juiste geluid komen, opdat commerciele projectjes dezelfde formule kunnen adapteren en aanpassen aan de markt (Garbage). Maar, dat is zoals het gaat in muziekland.

avatar van TerryA
4,0
orbit schreef:
Prima band inderdaad.. kwestie van net iets te vroeg met het juiste geluid komen, opdat commerciele projectjes dezelfde formule kunnen adapteren en aanpassen aan de markt (Garbage). Maar, dat is zoals het gaat in muziekland.


mee eens, behalf dat ik denk niet dat ze te vroeg waren (er waren genoeg mensen die deze band geweldig vonden - Billy Corgan was ook niet voor niks een van hun grootste fans) ... meer een kwestie van dat rond begin jaren 90 waren er te veel scenes tegelijkertijd en veel radio DJs konden het toen niet bij houden ... John Peel speelde ze vaak maar ze waren te raauw voor commerciale zenders. De hele indie scene was toen ook heel anders.

avatar van PEN15
andere tijden, andere belevenissen
ik heb goede herinneringen aan de 1980s wanneer er prachtig visueel spektakel op muziekzenders te zien was, video clips als die van Rough Boy, Don't Answer Me en zovoorts en zovoorts...
de jaren negentig sloeg duidelijk een andere weg in, meer flitsend beeld en knipperlichten, van die afbeeldingen die je zonder videorecorder niet eens kon zien omdat ze niet langer dan één seconde werden getoond. Lang verhaal ingekort; Ik zit hier naar die muziekvideo van superblaster te kijken en waarom doen ze nou constant door de gehele video dat "strobe light effect" er doorheen, het doet zo gemeen pijn aan mijn ogen.
Niet alleen nu met het ouder worden, maar ook vroeger vond ik dat niet leuk meer. Het heeft er toe geleid dat ik mijn interesse in MTV en TMF begon te verliezen en maar niet meer keek. Daardoor loop je ook een hele hoop mis dat je later moet inhalen. Oasis was hier ook nogal een treffend voorbeeld van en Republica met hun diverse singels in hun hoogtijdagen. Dit vind ik toch nog altijd een beetje jammer, en onbegrijpelijk waarom ik de enige ben die hier niet tegen kan. Heeft niemand dan heimwee naar die prachtige video clips uit de jaren tachtig?? Heavenly Action van Erasure is trouwens ook nog een schitterend leuke video en Emotion in Motion van Ric Ocasek, waar is die tijd gebleven?

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 00:26 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 00:26 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.