MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Jodeci - Forever My Lady (1991)

mijn stem
3,50 (4)
4 stemmen

Verenigde Staten
R&B
Label: Uptown

  1. Stay (5:13)
  2. Come & Talk to Me (4:37)
  3. Forever My Lady (5:20)
  4. I'm Still Waiting (4:23)
  5. U&I (4:06)
  6. Interlude (3:58)
  7. My Phone (1:48)
  8. Gotta Love (5:52)
  9. Play Thang (4:45)
  10. It?s Alright (4:46)
  11. Treat U (4:36)
  12. Xs We Share (3:43)
  13. Cherish (4:31)
totale tijdsduur: 57:38
zoeken in:
avatar van DJFreez
4,0
Fijn! New Jack Swing! De ballads zijn niet slecht, maar mijn voorkeur bij New Jack Swing -oftewel swingbeat- ligt toch echt wel bij de uptempo tracks. Gelukkig wist Jodeci daar prima raad mee op hun eerste album en kwamen ze met een zestal goed harde uptempo New Jack Swing tracks. Vanaf "My Phone" is het fijn hakken met die beats. Heerlijk, dus een absolute aanrader voor iedereen die van swingbeat/NJS houdt!

avatar van Sjaan
Old skool inmiddels....

avatar
3,0
De eerste bevalling van Jodeci zoals DJFreez al een poosje geleden aangaf, New Jack Swing of wel Swingbeat in het nederlands, was een zeer populaire maar kort levende stroming, globaal gezien tussen disco en house. Mooi soul ballads, die mierzoet en vreselijk cliche klinken als je geen filter van nostalgie opzet. Van de uptempo nummers, waar de swingbeat liefhebben voor gaat is Gotta love het absolute hoogtepunt.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 21:59 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 21:59 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.