MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Slade - Whatever Happened to Slade (1977)

mijn stem
3,69 (13)
13 stemmen

Verenigd Koninkrijk
Rock
Label: Polydor

  1. Be (3:30)
  2. Lightning Never Strikes Twice (3:10)
  3. Gypsy Roadhog (3:26)
  4. Dogs of Vengeance (2:50)
  5. When Fantasy Calls (3:26)
  6. One Eyed Jacks with Moustaches (3:25)
  7. Big Apple Blues (4:41)
  8. Dead Tell No Tales (3:09)
  9. She's Got the Lot (4:36)
  10. It Ain't Love But It Ain't Bad (3:11)
  11. The Soul, the Roll and the Motion (4:35)
totale tijdsduur: 39:59
zoeken in:
avatar van macca63
5,0
Ondergewaardeerd album van Slade! One eyed jack, be, the soul the roll geweldige songs! Het baswerk van Jim Lea is ongeevenaard. Cd in de speler en volume op 10!

avatar van RuudC
3,0
Titels als deze vormen een makkelijke prooi voor kritische luisteraars: Ja Slade, leg maar eens uit wat er gebeurd is? Waarom staat deze plaat vol met nietszeggende nummers? Ik vind Slade nog interessanter toen ze glamrock speelden en dit lijkt meer een reactie op de punkbeweging. Ik kan me niet voorstellen dat punkers hierop zaten te wachten en dat Kurt Cobain en Billy Corgan dit album zo geprezen hebben. Het is erg eendimensionaal en een beetje saai. Noddy Holder doet weinig moeite om goed te zingen. Toch moet ik zeggen dat dit album me ook nergens echt stoort en misschien is dat ook wel het probleem: ene oor in, andere oor uit.


Tussenstand:
1. In Flame
2. Play It Loud
3. Beginnings
4. Old New Borrowed And Blue
5. Whatever Happened To Slade?
6. Nobody's Fools
7. Slayed?

avatar van lennert
4,0
Nou, ik ben toch behoorlijk gecharmeerd van deze sound. Of het nu echt zo is dat punkers hier zo'n fan van waren (kan ik me ook moeilijk voorstellen), ik hoor hier in ieder geval wel degelijk een vrij stevige band spelen. Geen kitscherige glamrock, maar echte hardrock. Bij vlagen nog wat boogiewoogie, maar op songs als Lightning Never Strikes Twice of Dogs Of Vengeance neigt de band nog verbazingwekkend naar heavy metal. Ik kan hier behoorlijk van genieten in ieder geval, al vond ik het afwisselende geluid van In Flame dan toch nog net wat fijner.

Tussenstand:
1. In Flame
2. Whatever Happened To Slade
3. Play It Loud
4. Nobody's Fools
5. Old New Borrowed And Blue
6. Slayed?
7. Beginnings

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 05:41 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 05:41 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.