MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Acid Mothers Temple & The Melting Paraiso U.F.O. - La Nòvia (2000)

mijn stem
4,06 (61)
61 stemmen

Japan
Rock
Label: Eclipse

  1. La Nòvia (40:40)
  2. Bois-tu de la Bière? * (3:49)
  3. Bon Voyage Au LSD * (17:26)
toon 2 bonustracks
totale tijdsduur: 40:40 (1:01:55)
zoeken in:
avatar
5,0
Waanzinnig mooi album! Misschien wel het beste wat ik tot nu toe van dit mysterieuze collectief gehoord heb. La Novia begint met een betoverende, meerstemmige acapella. Dit zet een prachtige, bezwerende sfeer neer voor de rest van het album, want Acid Mothers Temple zou Acid Mothers Temple niet zijn als ze vervolgens niet elk laatste beetje realiteitszin zouden verliezen en als bezetenen hun galmende gitaren achterna vliegen, de psychedelische kosmos in. Op dit album klinkt het allemaal nog heel fris en onbevangen. Alsof ze zelf ook nog geen idee hadden waar ze terecht zouden komen. Net als met alle andere Acid Mothers Temple albums die ik de afgelopen tijd heb aangeschaft heb ik ook met dit album dat het mij alleen maar doet verlangen naar meer. La Novia levert een overdonderende, psychedelische trip af waar ik vooralsnog maar geen genoeg van lijk te krijgen. Toekomstig top 10 materiaal!
5*

avatar van Nightrider
In welke taal zijn de lyrics? Japans, Engels, Frans? Of is het instrumentaal?

Niet erg makkelijk te krijgen overigens. Zelfs met downloaden heb ik grote problemen.

avatar
Sietse
met downloaden problemen?

hmm, nooit gehad met dit. Stuur maar een pm kan ik je wel helpen.

avatar
Sietse
REISSUE FUCK YEAH!!!!!!!

avatar van HammerHead
4,5
Ik kan er niks over vinden. Op welk label?

avatar
Sietse
Swordfish

de info is inderdaad vrij summier, maar volgens aquarius is deze heruitgegeven en hij is daar ook te bestellen voor 21 dollar excl. verzendkosten.

avatar
5,0
Las het ook in de Aquarius nieuwsbrief. Ongelooflijk dat het zo lang heeft moeten duren, deze is toch wel behoorlijk essentieel in hun discografie. En in het algemeen eigenlijk ook. Ben nog steeds erg blij met mijn vinyl exemplaar.

avatar
Sietse
ik wil de cd hebben, die heeft een extra nummer van maar 20 minuten lengte die ook zeer mooi is

avatar
jeko
Bedoel je deze Sietse?

zie hier

avatar
5,0
Fuck, dan moeten we die ook maar weer aanschaffen... Zul je zien dat er over een paar maanden een 2LP heruitgave komt, haha.

avatar
jeko
Heb hem gister daar besteld en hij is al onderweg, i can't wait.

avatar
Sietse
bubbachups schreef:
Fuck, dan moeten we die ook maar weer aanschaffen... Zul je zien dat er over een paar maanden een 2LP heruitgave komt, haha.


Deze wil je niet op vinyl, serieus. Of het moet zijn dat jij van een techniek weet dat ze 50 minuten aan muziek op een kant kunnen plaatsen.
Verschrikkelijk dat ze zo'n mooi stuk dan in twee moeten knippen.


Iemand al een idee of deze versie gelimiteerd is of niet?

avatar
5,0
Sietse schreef:
(quote)

Deze wil je niet op vinyl, serieus. Of het moet zijn dat jij van een techniek weet dat ze 50 minuten aan muziek op een kant kunnen plaatsen.
Verschrikkelijk dat ze zo'n mooi stuk dan in twee moeten knippen.

Nou ja, ik heb 'm dus al op vinyl dus om precies dezelfde reden als dat jij noemt wou ik ook graag de cd hebben. En dat extra nummer is natuurlijk alleen maar een extra "incentive"!

Weet het niet zeker, maar denk wel dat het enigszins gelimiteerd is, maar hij zal de komende paar maanden vast nog wel beschikbaar zijn.

avatar
jeko
Had hem ooit van Sietse's p.c. geplukt, maar ben blij nu een tastbaar exemplaar te hebben.
Alleen jammer dat de info zo sumier is, niks geen bezetting gegevens, laat staan songtitels, maar goed dat mag de pret niet drukken.Ik ben blij.

avatar
Kingsnake
Dit is de plaat om mee te beginnen?

Gaan we eens opneuzelen, dit...

avatar van Paalhaas
4,5
Weet iemand waar ik deze nog voor een redelijk prijsje kan krijgen op cd?

avatar
jeko
De goedkoopste bij Discogs is $ 21.95, maar moet nog wel goedkoper te vinden zijn. Ik had hem destijds bij Squidco besteld maar volgens mij daar nu out of stock

avatar van Paalhaas
4,5
Da's de LP. De CD staat er alleen voor liefst €89,-.

avatar
jeko
Ah, kut da's wel erg prijzig

avatar van Paap_Floyd
4,5
Grappig dat eigenlijk de meest cd's van AMT wel ergens te vinden zijn (zelfs bij Bol.com) behalve degene met de meeste stemmen hier en de op een na meeste stemmen op RYM

avatar
Sietse
album is dan ook al jaren OOP waar anderen dat gewoon niet zijn.

avatar van cornucopia
2,5
Mij lukt het (vooralsnog) niet met deze plaat...

avatar van Paap_Floyd
4,5
Eerdaags valt dan toch eindelijk de cd-versie (met de lelijke hoes) op de mat.

Cornucopia: probeer het eens op een winterochtend in de sneeuw. In die setting viel bij mij het kwartje

avatar
Sietse
Waar heb je hem besteld?

avatar van Paap_Floyd
4,5
Via Discogs.

avatar
Sietse
ok, niet te veel betaald?

avatar van Paap_Floyd
4,5
Tsja, wat is te veel? Waarschijnlijk wel

avatar van hawkins
4,5
In de zomer heruitgave op vinyl en voor zover ik weet ook enkel op vinyl ("limited pressing in deluxe gatefold") via Prophase Music. Toch interessant voor mijn collectie. Ik vind dat geknip niet zo erg.

avatar
Sietse
hmm, jammer dat het alleen vinyl is maar ga hem dan toch wel kopen denk ik. Anders wordt het nooit wat vrees ik...

avatar van korenbloem
4,5
Een cd release zou wel erg fijn zijn.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 12:12 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 12:12 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.