MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Talisman - Talisman (1990)

mijn stem
4,21 (24)
24 stemmen

Zweden
Rock / Metal
Label: Airplay

  1. Break Your Chains (3:17)
  2. Standin' on Fire (3:16)
  3. I'll Be Waiting (3:33)
  4. Dangerous (4:14)
  5. Just Between Us (2:58)
  6. System of Power (3:47)
  7. Queen (3:48)
  8. Lightning Strikes (4:45)
  9. Day by Day (4:10)
  10. Women Whiskey & Songs (3:05)
  11. Great Sandwich (2:35)
totale tijdsduur: 39:28
zoeken in:
avatar van Metalhead99
4,0
Al door de knallende opener "Break Your Chains" word het duidelijk dat dit debuut van Talisman een erg gaaf album binnen het melodieuze rock genre is. De melodie is pakkend en Jeff Scott Soto (waar ik tot mijn schaamte nog niks van ken) laat horen een goed bereik te hebben.
Het album bevat geen slechte nummers, maar vooral lekkere rockers als "Dangerous" en "Lightning Strikes" weten nog boven het al hoge niveau van de plaat uit te schieten.
Ook ben ik zeer te spreken over de productie van deze plaat. Alles klinkt mooi en zuiver en de "balans" tussen de verschillende instrumenten en Soto's stemgeluid is gewoon erg goed.
Wederom een plaat uit het melodieuze rock genre die wel wat meer aandacht zou verdienen. Ik kan liefhebbers van het genre alleen maar adviseren om dit te gaan beluisteren.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 00:35 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 00:35 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.