menu

The Boxer Rebellion - Live at the Forum (2014)

mijn stem
3,50 (7)
7 stemmen

Verenigd Koninkrijk
Rock
Label: Absentee

  1. Step Out of the Car (3:17)
  2. Semi-Automatic (3:38)
  3. Take Me Back (3:43)
  4. The Runner (4:58)
  5. New York (2:47)
  6. Evacuate (3:58)
  7. Spitting Fire (2:53)
  8. We Have This Place Surrounded (4:23)
  9. Diamonds (4:46)
  10. No Harm (4:40)
  11. You Belong to Me (3:45)
  12. Keep Moving (4:01)
  13. Fragile (5:59)
  14. Watermelon (3:54)
  15. Always (3:48)
  16. Both Sides Are Even (5:07)
  17. The Gospel of Goro Adachi (8:09)
totale tijdsduur: 1:13:46
zoeken in:
avatar van DjFrankie
4,0
DjFrankie (moderator)
Ben benieuwd hoe deze live opname klinkt, heb hem sowieso al besteld.

avatar van chevy93
EINDELIJK! Een live-album.

Lelijke hoes trouwens en wat nou 14+ en 16- "accompanied by adults only".

avatar van DjFrankie
4,0
DjFrankie (moderator)
chevy93 schreef:
EINDELIJK! Een live-album.

Lelijke hoes trouwens en wat nou 14+ en 16- "accompanied by adults only".


Engelsen zijn toch een apart volkje soms Chevy , inderdaad het entree kaartje als hoes is niet mooi.

avatar van chevy93
Op zich is het entreekaartje best mooi gemaakt, maar als hoes zie ik toch liever de grijze randjes (en de witte?) eraf.

avatar van Gringo_m
3,0
Vandaag maar gelijk bestellen.
Zal onmogelijk worden om "Live in Tennessee" te evenaren, het weergaloze live album van hun begin periode, zeker als je nummers als "New York" en "You Belong to Me" er op zet, zijn live en op de studio cd TBR onwaardig.
De lange(re) live uitvoeringen van "Diamonds" en "Fragile" zijn dan weer wel leuk.

avatar van Gringo_m
3,0
Laatste live opnames met gitarist Todd Howe die inmiddels de band heeft verlaten en ik ben bang dat we hem zullen gaan missen want ook op de deze cd is hij prominent aanwezig wat tenminste nog kleur geeft aan deze cd want de zang van Nathan Nicholson is wel erg zwakjes.
Vooral in de nieuwere nummers valt het wel erg op hoeveel moeite hij moet doen om het live ook goed te laten klinken, zo wordt "Diamonds" op deze manier wel een erg oppervlakkig nummer.
Setlist is erg gevarieerd ( van alle cd's worden nummers gespeeld), en er wordt soms heerlijk hard gespeeld ("Watermelon", "Evacuate").
Hoogtepunten vind ik "Fragile" en "Goro Adachi" met heerlijk lange gitaar outro's.
Al met al mooi document van de laatste tour maar bezit niet de magie van "Live in Tennessee"

avatar van sjoerd148
Gringo_m schreef:

Vooral in de nieuwere nummers valt het wel erg op hoeveel moeite hij moet doen om het live ook goed te laten klinken

Al met al mooi document van de laatste tour maar bezit niet de magie van "Live in Tennessee"

Ik zoek naar een verklaring. Hoe kan de kwaliteit van zijn zang zo afnemen in een paar jaar tijd ?
Ik zag wat opnames van Pinkpop - dat was ook niet al te best. Zonde.

avatar van DjFrankie
4,0
DjFrankie (moderator)
Deze plaat geeft de 2 concerten die ik vorig jaar bezocht prima weer (Effenaar en Doornroosje). Ik vind het lekker al ontbreken er natuurlijk enkele nummers die ik graag had willen horen. Zoals Flashing Red Lights en Locked in the Basement.

avatar van chevy93
sjoerd148 schreef:
(quote)

Ik zoek naar een verklaring. Hoe kan de kwaliteit van zijn zang zo afnemen in een paar jaar tijd ?
Ik zag wat opnames van Pinkpop - dat was ook niet al te best. Zonde.
Ik heb geen vergelijkingsmateriaal, maar het optreden in Paradiso was gewoon erg goed. Van de optredens op Best Kept Secret, Pinkpop etc. was ik ook niet onder de indruk. Ze zijn gewoon geen festivalband.

avatar van sj0n88
4,0
Drie jaar geleden bij concert in Tivoli De Helling (de kleine) geweest en toen klonk alles loep- en loepzuiver. Het kippenvel kwam toen bijna door mijn shirt heen. Bij de eerste luisterbeurt van deze liveopname valt zijn stem inderdaad erg tegen.

Gast
geplaatst: vandaag om 17:00 uur

geplaatst: vandaag om 17:00 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.