MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Vengaboys - Greatest Hits! - Part 1 (1998)

mijn stem
2,34 (44)
44 stemmen

Nederland
Dance
Label: Breakin'

  1. We Like to Party! (3:41)
  2. Boom, Boom, Boom, Boom (3:21)
  3. Ho Ho Vengaboys (3:40)
  4. Up & Down (4:02)
  5. We're Going to Ibiza (3:08)
  6. Parada de Tettas (4:03)
  7. To Brazil [Medium Radio] (3:06)
  8. Movin' Around (3:47)
  9. Overwhelm Yourself (4:26)
  10. You and Me (5:23)
  11. The Vengabeat (4:08)
  12. Paradise... (7:05)
  13. Superfly Slick Dick (5:20)
  14. All Night Passion (3:41)
  15. 24 Hours (6:39)
  16. To the Rhythm (6:12)
totale tijdsduur: 1:11:42
zoeken in:
avatar
Marcel²
Ik heb het altijd wel leuke muziek gevonden die Vengaboys, lekker zomerse muziek niets mis mee. Alleen nu kan je wachten tot je een ons weegt de Vengabus komt niet meer.

avatar van jowietje
Vroeger vond ik dit geweldig!

avatar van LeRoi
3,5
Voor het genre een prima plaat!

avatar
EVANSHEWSON
Up & Down
Up & Down
Up& Down...

dit nummer had wel zijn funtie destijds.... haha

avatar van DJFreez
LeRoi schreef:
Voor het genre een prima plaat!

Voor het genre wel ja, maar het genre is al niet bijster sterk, wat mij betreft . Maar goed, als mensen er blij mee zijn...

avatar van Paap_Floyd
2,5
Wat een ultiem jeugdsentiment. Ik heb nog vijf singles liggen. Niet dat ik die nog luister, maar ik bewaar er warme herinneringen aan.

avatar van LeRoi
3,5
Wat het genre betreft: lees ook bij ABBA More Gold of zoiets...

avatar van rudiger
Marcel Jongeneel schreef:
Ik heb het altijd wel leuke muziek gevonden die Vengaboys, lekker zomerse muziek niets mis mee. Alleen nu kan je wachten tot je een ons weegt de Vengabus komt niet meer.


Nee inderdaad , want HÔllenboer zit er nog steeds op te wachten .

avatar van Carolaah
2,5
Bruhaha

Stiekem heb ik deze cd ook in m'n bezit.
Weet nog goed, 'we like to party' was de allereerste single die ik in mijn leven kocht.. Ernstig.. Eigenlijk best wel een slecht nummer.

Ach dit soort cd'tjes zijn altijd goed op van die avonden dat je met z'n allen oude tijden naar boven haalt en fout gaat doen

Geef toe, het is catchy en stiekem kunnen we allemaal wel wat meeblèren .. Boom boom boom boooom I want you in my room..
Wat erg ook eigenlijk, daar deden we op de basisschool dan ook nog dansjes op..

Pfft.. toen waren we nog jong en ontwetend.. (*kuch* niet dat ik nu zoveel ouder ben.. maar inmiddels zijn er toch wel een jaar of 10 voorbij gegaan)

avatar van DJFreez
LeRoi schreef:
Wat het genre betreft: lees ook bij ABBA More Gold of zoiets...

Als je het dan toch over ABBA hebt, Wessel van Diepen heeft op één van de Vengaoys nummers wel heel erg geleend van ABBA. Er komt ergens zo'n ABBA pianoriedeltje in voor, die hij absoluut niet zelf bedacht heeft...

avatar
Davez
Ik heb deze plaat grijs gedraaid. 3* voor de herinnering

avatar van Angelo
Hoe kom je er in godsnaam bij om je eerste plaat 'Greatest Hits!' te noemen? Dit album was een van de eerste CD's die ik ooit kocht (ik was 7, dus hoef ik me er niet voor te schamen ). De Vengaboys waren echt mijn jeugdhelden en stiekem nog steeds wel een beetje. Als ik luister naar de classics op dit album als 'We're going to Ibiza', 'We like to party', 'Up and down' en 'Boom boom boom boom' dan kan ik echt niet geloven dat het alweer ruim 10-12 jaar geleden is dat deze nummers de hitlijsten bestormden.

En eerlijk is eerlijk. Dit album is me door de jaren heen nooit gaan vervelen. Eurodance, erg campy maar 't blijft zeker hangen. 4,0* sterren voor de goed geproduceerde nummers + 0,5* voor de leuke herrineringen aan dit album. Vengaboys = epic! Ben blij dat ze een comeback hebben gemaakt!

avatar van kaztor
Angelo schreef:
HoBen blij dat ze een comeback hebben gemaakt!




2de-hands bakken puilen uit van deze cd's (hoe spel je 'has-been'?) en dan een come-back...

avatar van Angelo
kaztor schreef:



2de-hands bakken puilen uit van deze cd's (hoe spel je 'has-been'?) en dan een come-back...


Ja, natuurlijk puilen 2e-hands bakken uit met CD's van de Vengaboys . Hoeveel exemplaren werden destijds wel niet verkocht van hun CD's . De CD's van tegenwoordig zul je weinig zien in de 2e-hands bakken omdat CD's nauwelijks nog verkocht worden (met uitzondering van bijvoorbeeld Caro Emerald).

Bovendien is het ook niet zo raar dat CD's hier in Nederland niet meer verkopen, moet je eens kijken hoeveel troep er te vinden is in de Single & Album Top 100. Het heeft echt niet allemaal te maken met illegale downloads (tuurlijk voor een groot gedeelte wel), het ligt ook aan de slechte muziek. En de Vengaboys, either you love it or you hate it, maar de muziek is gladjes in elkaar gezet + jong en oud kan altijd nog flink meebrullen met hun hits uit het verleden!

Ain't nothin' like the 90s!

avatar van kaztor
Angelo schreef:
de muziek is gladjes in elkaar gezet + jong en oud kan altijd nog flink meebrullen met hun hits uit het verleden!


Ja, 2 kwaliteiten waar ik altijd naar zoek in kwalitatief degelijke muziek...

avatar van RogerV
2,0
Parada des tettas was nog wel een leuk aan te horen eurodanceplaatje dat me een mooi nostaliegevoel geeft naar vervlogen tijden.

Maar wat daar na kwam werd steeds fouter en stompzinniger met Boom Boom Boom als dieptepunt.

Tohc heeft dit album een onderbelichte kant want naast al die achterlijke nummers staan er ook een berg stevige clubtracks die volkomen anders zijn op. Die vond ik toen toch wel vet. Al doen ze nu erg gedateerd aan. Alleen 24 hours staat nog als een huis.

avatar van Lars Muziek.
3,0
Vengaboys zijn nog steeds actief maar niet zo goed meer als vroeger, het bekende album Up and Down geweldig, het is goeie disco muziek egt wat voor de jeugd uit die tijd.Prima album met prima nummers ik vindt 24 Hours en Ho Ho Vengaboys en Up And Down het beste, de rest is ook wel goed eentje valt me tegen en dat is To Brazile. 3,0*

avatar van MIAB
4,0
Met een nostalgisch gehoor, deze cd weer eens geluisterd. De cd begint met alle hits, maar zakt dan wel heel erg weg naar een matig niveau (voor het genre). 3*

We Like to Party! (3:41)  4,0
Boom, Boom, Boom, Boom (3:21)  4,5
Ho Ho Vengaboys (3:40) 2,5
Up & Down (4:02)  4,0
We're Going to Ibiza (3:08)  4,0
Parada de Tettas (4:03)  4,0
To Brazil [Medium Radio] (3:06)  4,5
Movin' Around (3:47) 2,5
Overwhelm Yourself (4:26) 3,5
You and Me (5:23) 2,5
The Vengabeat (4:08) 2,0
Paradise... (7:05) 1,5
Superfly Slick Dick (5:20) 1,5
All Night Passion (3:41) 3,0
24 Hours (6:39) 1,5
To the Rhythm (6:12) 2,5

avatar van MIAB
4,0
1e helft van dit album alle hits en 2e helft voor wat happy hardcore? Niet helemaal mijn ding, maar luistert toch knap weg. 4*

We Like to Party! (3:41) --- 4,0
Boom, Boom, Boom, Boom (3:21) --- 5,0
Ho Ho Vengaboys (3:40) --- 3,0
Up & Down (4:02) --- 4,0
We're Going to Ibiza (3:08) --- 4,5
Parada de Tettas (4:03) --- 4,0
To Brazil [Medium Radio] (3:06) --- 4,5
Movin' Around (3:47) --- 3,0
Overwhelm Yourself (4:26) --- 3,0
You and Me (5:23) --- 3,5
The Vengabeat (4:08) --- 2,5
Paradise... (7:05) --- 2,5
Superfly Slick Dick (5:20) --- 2,5
All Night Passion (3:41) --- 3,0
24 Hours (6:39) --- 2,5
To the Rhythm (6:12) --- 3,0

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 23:13 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 23:13 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.