MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Impellitteri - Venom (2015)

mijn stem
3,58 (6)
6 stemmen

Verenigde Staten
Metal
Label: Frontiers

  1. Venom (3:03)
  2. Empire of Lies (2:50)
  3. We Own the Night (3:31)
  4. Nightmare (3:59)
  5. Face the Enemy (4:34)
  6. Dominoe Theory (3:26)
  7. Jehova (3:14)
  8. Rise (3:15)
  9. Time Machine (3:16)
  10. Holding On (3:32)
  11. Rock Through the Night * (3:07)
  12. Reach for the Sky * (3:04)
toon 2 bonustracks
totale tijdsduur: 34:40 (40:51)
zoeken in:
avatar van sinkthepink
Hier kijk ik naar uit, Wicked Maiden was een geweldige plaat imo...

avatar van Metalhead99
Ik ken de groep van naam, maar ben nog nooit in de gelegenheid geweest om iets van ze te beluisteren.
Voor het titelnummer is een video uitgebracht en die klinkt in ieder geval heerlijk old school en energiek.

avatar
Ik heb het album binnen maar nog niet beluisterd. Ken alleen Stand in Line en dat vind ik nog steeds top.

avatar
Guitars & Wings
Prima plaat. In feite speelt Chris Impellitteri al jaren dezelfde metal net als Malmsteen ... en dat zal ook niet veranderen. Wat je krijgt is strakke riffs, epische zang en snelle solo's.
Wat mij betreft wordt wel eens tijd voor een officiële live plaat.

avatar van Sir Spamalot
3,5
Sir Spamalot (crew)
Zijn tiende regulier album is dit, sinds zijn debuut met Stand in Line in 1988. Op het merendeel van die tien albums werkt Chris Impellitteri samen met de krachtige zanger Rob Rock, op dit album doet ook ex-Testament drummer Jon Dette mee.

Dit is vuurspuwende doch melodieuze Power Metal met heel veel aandacht voor de melodielijnen, de taak van Rob Rock, en voor spetterende gitaaruitbarstingen, het kenmerk van Chris Impellitteri. Eén keer wordt toch wel (slim) het gaspedaal even gelost ter afwisseling bij Face the Enemy. Rise is voor mij het zwakke beestje op dit album door zijn ongelukkige chorus, iets dat ook opgaat voor slotakkoord Holding On.

De originele versie bevat tien nummers met een gezamenlijke speelduur van net geen vijfendertig minuten, ik zie op het wereldwijde web een versie van het Frontiers label met nog eens twee nummers die het album doen afklokken op veertig minuten. Kort en krachtig blijft het motto van Mr. Impellitteri. En ik ga na het doorlopen van zijn volledige discografie zijn naam hopelijk nooit meer verkeerd typen.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 03:19 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 03:19 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.