MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Turn Up the Bass: Volume 12 (1991)

Alternatieve titel: 17 Dance Tracks from the Next Generation

mijn stem
3,06 (18)
18 stemmen

Nederland
Dance
Label: Arcade

  1. Tony Scott - Love Let Love (3:51)
  2. King Bee - Must Bee the Music (4:42)
  3. Adventures of Stevie V. - Dirty Cash (Money Talks) (3:59)
  4. Twenty 4 Seven - Are You Dreaming? (2:44)
  5. Jungle Brothers - What U Waitin 4? (4:24)
  6. TKA - Crash (Have Some Fun) (4:05)

    met Michelle Visage

  7. M.C. Sar & the Real McCoy - Don't Stop (3:54)
  8. Hi-Five - I Just Can't Handle It (4:09)
  9. Carl Linger - Super Love (4:00)
  10. The Farm - The Groovy Train (4:41)
  11. Mix Masters - In the Mix (4:17)
  12. Paris - The Devil Made Me Do It (4:11)
  13. Trancemission - No More Mindgames [Techno Mix] (3:28)
  14. Adamski - The Space Jungle (3:49)
  15. Yazoo - Situation [Deadline Mix] (5:11)
  16. Musto en Bones - Dangerous on the Dancefloor (4:59)
  17. Betty Boo - Doin' the Do [The Beatmasters Club Mix] (4:17)
totale tijdsduur: 1:10:41
zoeken in:
avatar van musicfriek
3,0
Redelijk fijn deel uit deze serie. Are You Dreaming? van Twenty 4 Seven was wel een van de leukere singles (met Nance op vocalen natuurlijk), Tony Scott scoorde toen groots met Love Let Love (top 10), maar de leukste nummers zijn voor mij toch wel Jungle Brothers (heerlijke old skool! ) en Adventures of Stevie V. - Dirty Cash. Ik weet niet waarom, maar dat nummer zit zo gelikt in elkaar. Voor je het weet zit je zo weer mee te swingen. Ook de reden dat het een vette nummer 1 hit was destijds denk ik

The Farm had toen groots gescoord met All Together Now, maar daarvoor had je nog de single The Groovy Train. Eigenlijk 2 totaal verschillende nummers, maar allebei wel klassiekers inmiddels. R&B begon ook heel langzaam zijn intrede te doen d.m.v. Hi-Five. Persoonlijk vind ik het het meest saaie nummer op deze verzamelaar. Ook de moeite waard: Betty Boo - Doin' the Do in een remixversie van Beatmasters (waar ze eerder een single mee opgenomen had: Hey DJ/I Can't Dance to That Music You're Playing).

Lastig om deze te beoordelen.. Nou, vooruit, dikke 3 sterren dan

avatar van pureshores
4,0
toch wel 1 van de betere delen.
Dat er wat hiphop bij komt doet de variatie wel goed, bovendien is het meer hiphouse met de typische produktie en sounds van die tijd, vooral bij nummer 13.
The space jungle van Adamski vind ik een leuke opvolger van Killer, ik wist niet eens in 1990 dat het een cover was.
Eigenlijk alleen het nummer van Betty Boo vind ik 10x niks, de rest kan ik allemaal nog goed horen met toppers van The Farm en King Bee en Musto & Bones

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 07:15 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 07:15 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.