MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Susumu Yokota - Sakura (2000)

mijn stem
3,79 (26)
26 stemmen

Japan
Electronic
Label: Skintone

  1. Saku (5:45)
  2. Tobiume (4:39)
  3. Uchu Tanjyo (3:13)
  4. Hagoromo (3:53)
  5. Genshi (4:57)
  6. Gekkoh (4:59)
  7. Hisen (3:49)
  8. Azukiiro No Kaori (2:39)
  9. Kodomotachi (4:06)
  10. Naminote (5:44)
  11. Shinsen (4:33)
  12. Kirakiraboshi (1:56)
totale tijdsduur: 50:13
zoeken in:
avatar van Gyzzz
3,5
Jammer dat dit album niet zo'n heel mooi geheel vormt door de iets te grote verschillen tussen heel ritmisch georiënteerde en hele melodieuze nummers met weinig beats, en dat er enkele matige nummers opstaan. Deze Susumu Yokota kan namelijk wel duidelijk hele mooie nummers maken. Tobiume en Azukiiro No Kaori vind ik bijvoorbeeld prachtige tracks.

avatar van Noere
4,0
Mooi plaatje dit, erg verslavend ook merk ik. Veel warmte en diepte. Vind die afwisseling juist wel fijn.. Maakt het toch net wat minder eenvormig. Wel een paar mindere tracks ook helaas (hisen bijv). Zit sowieso aardig wat variatie in het oeuvre van hem, afgaande op wat ik tot nu toe heb gehoord.

avatar
Poa
Ik moet ook eens wat meer van hem luisteren. Het album Will is in ieder geval een aanrader.

avatar van vivalamusica
4,5
Mijn eerste kennismaking met de voor mij onbekende Susumu Yokota (? -2015). Met een voorgeschiedenis als dance-house-techno producer ging hij later meer de experimentele kant op, met o.a. trance en ambient. Dit geeft Sakura m.i. meer dimensie, afwisseling, schwung en iets van tijdloos karakter.
Zijn werk vindt nog steeds gehoor, (hier ook niet onbekend) en ik zag een aanzienlijke discografie op de streaming. Echt een naam om te onthouden en nog wat dieper in te duiken.

avatar van Weirdo Wizzy
4,0
Sakura van Susumu Yokota is een album die ik best wat draaibeurten heb gegeven de afgelopen jaren. De stijl is aardig ambient-ish met elementen uit andere genres. Hoewel de stijlen, de ambiance me uitstekend liggen en hier zeker wat mooie nummers op staan is het ook weer geen regelrechte topper; hoe graag ik dat ook zou willen. Aan de andere kant, niet elk album kan een meesterwerk zijn en dit is wel gewoon een goed album waarvoor ik regelmatig in de mood ben (vooral 's avonds laat zoals nu). 4 ster

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 16:39 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 16:39 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.