MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Jansen & Barbieri & Karn - Playing in a Room with People (2001)

mijn stem
4,33 (3)
3 stemmen

Verenigd Koninkrijk
Rock / Electronic
Label: Burning Shed

  1. Walkabout (4:24)
  2. Big Wheels in Shanty Town (6:08)
  3. Saday Maday (6:36)
  4. Lodge of Skins (4:33)
  5. When Things Dream (3:19)
  6. Bestial Cluster (3:43)
  7. The Night Gives Birth (4:33)
  8. Long Tales, Tall Shadows (5:31)
  9. Plaster the Magic Tongue (5:48)
  10. Types of Ambiguity (2:36)
totale tijdsduur: 47:11
zoeken in:
avatar van Alicia
4,5
"Terug van nooit weggeweest"

Dit album, opgenomen in 1997, is live gespeeld door de ex-leden van de briljante Britse popgroep Japan. Zij zijn gewoon door blijven gaan met het maken van heule mooie muziek en waar ik op dat moment geen flauw benul meer van had.

Okay... ik had een paar soloabums van David Sylvian in huis. Dat was alles en daar ga ik vanaf heden verandering in aanbrengen. Ik heb dus nog een lange weg te gaan. Alhoewel... een straf zal dat vermoedelijk nergens en geenzins worden!

Ook op deze live-registratie zijn weer mooie zweverige soundscapes te horen ... ik blijf dat woord maar gebruiken... in combinatie met de prachtige en onmiskenbare Mick Karn funky fretloze bassen, de scheurende gitaren van Steve Wilson en uiteraard ondersteund door het strakke percussiewerk van 't broertje van David Sylvian, Steve Jansen. Dit album bevat een selectie uit het jaren negentig repertoire van de ex-Japaners, waaronder vier songs van Mick Karn, drie van Steve Jansen en Richard Barbieri's Stories Across Borders.

Kortom: in het post-Japan tijdperk werd er (en nog steeds) net zulke prachtige muziek gemaakt door deze heren als in de tijd van Japan zelf. Zo niet af en toe nóg fraaier!

Ik waan mij zelfs een enkele keer even op de filmset van "The Gladiator"!

Luister maar...

avatar van Broem
Die gaat er bij op de lijst Alicia Ik ben benieuwd. Gave muziek hebben die gasten gemaakt. Ben nooit verder gekomen als Japan en David Sylvian. Dit is een welkome aanvulling.

avatar van Alicia
4,5
Zeker een welkome aanvulling. Ik was ook niet verder gekomen dan Japan en de eerste paar soloalbums van Sylvian. Ik zoek weer verder...

avatar
hé Alicia de heren hebben er best veel gemaakt dus je kunt aan de bak
( ik tel er al 5 met van Jansen en Barbieri, eentje van Jansen, Barbieri en Karn en eentje van Jansen, Barbieri en Takemura plus het album Slope ( van Steve Jansen), plus Mick Karn, Mick karn genaamd))

avatar
zaaf
Nou er zijn wel meer albums gemaakt door de leden, waar je inzicht in kunt krijgen door hun namen hier op deze site door te klikken incl samenwerkingen. Dat plaatje krijg je zo bijna compleet.

Je mist dan nog een EP van JBK 'Seed', de Jansen/Barbieri albums (leden staan niet individueel vermeld ) en dan nog staat hun live-album 'Live At the Milky Way' er niet op.
Ook Lonely Universe (band èn albumtitel) door het samenwerkingsverband David Torn, Michael White, Michel Lambert en Mick Karn staat niet op de site.

Verder nog wat "obscure" uitstapjes van Karn zoals NiNa (met oa Kate Pierson en Yuki).

avatar
Alicia schreef:
Zeker een welkome aanvulling. Ik was ook niet verder gekomen dan Japan en de eerste paar soloalbums van Sylvian. Ik zoek weer verder...


Hier nog eentje: The Dolphin Brothers - Catch the Fall (1987) - MusicMeter.nl
En nog eentje: Suzanne J. Barbieri & Richard Barbieri - Indigo Falls (1998) - MusicMeter.nl

avatar
Broem schreef:
Die gaat er bij op de lijst Alicia Ik ben benieuwd. Gave muziek hebben die gasten gemaakt. Ben nooit verder gekomen als Japan en David Sylvian. Dit is een welkome aanvulling.


hier nog eentje: Jakko ‎– Mustard Gas And Roses / Kingdom Of Dust
en nog eentje: Holi - Under the monkey puzzle tree

avatar
Neal Peart schreef:
hé Alicia de heren hebben er best veel gemaakt dus je kunt aan de bak
( ik tel er al 5 met van Jansen en Barbieri, eentje van Jansen, Barbieri en Karn en eentje van Jansen, Barbieri en Takemura plus het album Slope ( van Steve Jansen), plus Mick Karn, Mick karn genaamd))


hier nog eentje: Anja Garbarek - Smiling & Waving (2001) - MusicMeter.nl
en nog eentje: Stefano Panunzi - Timelines (2005) - MusicMeter.nl


avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 14:26 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 14:26 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.