MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Mudvayne - The Beginning of All Things to End (2001)

mijn stem
2,76 (17)
17 stemmen

Verenigde Staten
Metal
Label: Epic

  1. Poop Loser (1:22)
  2. Seed (3:28)
  3. Cultivate (4:19)
  4. Some Assembly Required (2:48)
  5. I.D.I.O.T. (3:39)
  6. Central Disposal (3:18)
  7. Coal (5:05)
  8. Fear (4:51)
  9. Dig Future Evolution Remix (5:43)
  10. Dig Everything and Nothing Remix (4:58)
  11. L.D. 50 (17:15)
totale tijdsduur: 56:46
zoeken in:
avatar van james_cameron
3,0
Tussendoortje, met onuitgebrachte tracks, wat liveopnamen en een paar remixen. Afgezien van de remixen is de geluidskwaliteit vrij matig, net als het niveau van de songs. We zijn beter gewend van deze band.

avatar van henk_loos
Was dit niet de officiele debuutplaat van de band, die later opnieuw is uigebracht??
Verder niet veel bijzonders, geef mij maar LD50!

avatar van henk_loos
Ow het is een re-issue van de debuut EP Kill, I Oughtta met wat extra's.

Kill, I Oughtta - Wikipedia, the free encyclopedia - en.wikipedia.org

avatar van vork666
2,5
De laatste track is briljant. Het einde is helaas nogal apart, maar de eerste 16 minuten zijn een heerlijke geluidscollage met geflipte tekstjes ("Open your mind", wetenschappelijke toespraken over drugs), rare sampling en gekke drums in een combinatie die volgens mij redelijk uniek is (hoewel ik niet zoveel verstand heb van electronische muziek) en klinkt als een bad trip op erg griezelige dissociatieve middelen.
De rest is allemaal niet heel erg interessant. Oude demo-opnamen met nummers die wel geinig zijn maar het niet halen bij het ijzersterke L.D. 50.
Volgens mij ben ik trouwens de enige op de hele wereld die de laatste track van deze schijf geniaal vindt.

avatar van henk_loos
Die geluidscollage heeft later gediend als 'lijm' op LD50 om de tracks aan elkaar te plakken..

avatar van vork666
2,5
Dat is waar, en ook daar vond ik het niet zo irritant als de meeste anderen. Vond het in de meeste gevallen zelfs wel goed in het album passen.

avatar van henk_loos
Yep, dat vind ik dus ook.. Ik vind het erg goed bij het sfeertje van LD50 passen..

avatar van Supersid
3,0
Dat gedoe met die remixen is er dik teveel aan (zoals wel vaker), verder een aardig tussendoortje...

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 20:38 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 20:38 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.