MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Spires That in the Sunset Rise - Four Winds the Walker (2005)

mijn stem
4,14 (7)
7 stemmen

Verenigde Staten
Folk / Avant-Garde
Label: Secret Eye

  1. Four Winds (1:18)
  2. Wide Awake (4:14)
  3. Little for a Lot (4:21)
  4. Sheye (5:32)
  5. Sort Sands (5:28)
  6. Ong Song (5:54)
  7. This Aint for Mama (8:09)
  8. Shining (4:02)
  9. No Matter (5:32)
  10. Imaginary Skin (3:50)
  11. Serum (6:47)
  12. The May Ham (4:16)
  13. Born in a Room (4:15)
  14. The Walker (1:17)
totale tijdsduur: 1:04:55
zoeken in:
avatar
jeko
Toch wel een heel lekker, vreemd plaatje een soort heksenkring van vreemde meisjes met vreemde instumentjes of zoiets.

avatar van veerle
5,0
Bizarre muziek. Ik weet eigenlijk niet goed wat ik hierover moet zeggen. De eerste keer dat ik het hoorde durfde ik er nauwelijks naar te luisteren vanwege de gekte maar het vreemde is dat het me wel zodanig intrigeerde dat ik de muziek vrij snel mooi vond. Hypnotiserende, vervreemdende en totaal onbegrijpelijke muziek - maar wel mooi.

Dit is denk ik hun beste werk, hoewel de cd die hierna komt eigenlijk mooiere liedjes heeft (tegenstrijdigheid, ik weet het). Dit voelt meer als één geheel en daarom is het een perfect album.

avatar van The Scientist
4,5
veerle schreef:
vervreemdend


Meer hoef ik er niet over te zeggen.. wel intrigerend.. mooi plaatje

avatar van sluiswachter
4,0
veerle schreef:
Bizarre muziek. Ik weet eigenlijk niet goed wat ik hierover moet zeggen. De eerste keer dat ik het hoorde durfde ik er nauwelijks naar te luisteren vanwege de gekte maar het vreemde is dat het me wel zodanig intrigeerde dat ik de muziek vrij snel mooi vond. Hypnotiserende, vervreemdende en totaal onbegrijpelijke muziek - maar wel mooi. ....


Ik heb deze cd tussen jouw favorieten ontdekt, en jouw berichtje maakte me erg nieuwsgierig. En ik heb een soortgelijke eerste ervaring met deze cd. De muziek klinkt mij erg raar, chaotisch en dissonant in de oren, maar het intrigeert wel (juist daardoor eigenlijk). Ik had hem net voor de derde keer op en ik begin al wat lijn in de muziek te ontdekken. Eigenlijk gaat het een beetje hetzelfde als met de andere cd's die ik uit jouw favorieten heb geplukt, dus nog een paar luisterbeurten en ik ben er waarschijnlijk ook helemaal ondersteboven van. Ik heb er in ieder geval weer een opmerkelijke cd bij.

avatar van veerle
5,0
Ik voel me vereerd

avatar van sluiswachter
4,0
Dat mag. Maar ik vrees dat ik toch een beetje ga terugkrabbelen. Want als ik hier naar luister denk ik steeds: 'goh best interessant' en het wil maar niet omslaan in 'goh best goed'. Binnen dit genre vind ik by chance upon waking van Nalle geloof ik toch net wat leuker. Maar goed, wie kom je daar als eerste tegen? Dus ach. Maar wel een sterretje eraf voor nu.

avatar van sluiswachter
4,0
En hop, er weer bij.
Want het is toch wel heerlijk tegen de haren in strijkende muziek.
straks kom ik toch nog op vijf***** uit.

avatar van Omsk
3,0
Omineuse nachtmerriemuziek dit, aangetroffen in de zoektocht naar méér a la Cerberus Shoal, Fire On Fire en dat soort roestende-gieter-houten-ladder-folk. Alleraardigst plaatje; misschien iets te weinig opveermomenten, en iets te onrustbarend om erg vaak te draaien.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 05:12 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 05:12 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.