MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Big John Patton - Let 'Em Roll (1965)

mijn stem
3,93 (14)
14 stemmen

Verenigde Staten
Jazz
Label: Blue Note

  1. Let 'em Roll (6:48)
  2. Latona (7:23)
  3. The Shadow of Your Smile (6:55)
  4. The Turnaround (6:49)
  5. Jakey (5:37)
  6. One Step Ahead (6:26)
totale tijdsduur: 39:58
zoeken in:
avatar van Larzz
4,0
Dit is legendarisch. Op deze plaat hoor je de invloed van the Allman Brothers Band. Het orgel geluid van Big John Patton samen met de gitaar van Grant Greent geeft een typisch sausje die sterk aan de Allman Brothers Band eerste paar albums doet denken. Met name het 2e nr. Latona heeft een typisch orgel/gitaar hupje ala ABB. Deze plaat was natuurlijk veel eerder dus duidelijk is wel dat de gebroeders Allman grote jazz fans zijn en met name dan ook de orgel gitaarjazz van Big John Patton en Grant Green. Muziek voor de liefhebber.

avatar van west
4,5
Funky jazz dit! Met naast Big John Patton op orgel ook Grant Green op gitaar in topvorm. Het swingt de pan uit, bevat heel wat mooie thema's en staat vol met lekkere solo's en nummers. Zoals de geweldige titelsong Let 'Em Roll, Latona, het overheerlijke The Turnaround en slotnummer One Step Ahead. Erg fijn plaatje dit Let 'Em Roll!

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 21:05 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 21:05 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.