menu

Derek Smalls - Smalls Change (2018)

Alternatieve titel: Meditations Upon Ageing

mijn stem
3,50 (2)
2 stemmen

Verenigd Koninkrijk
Rock
Label: Twanky

  1. Openture (0:39)
  2. Rock and Roll Transplant (4:16)

    met Steve Lukather, Jim Keltner en Chad Smith

  3. Butt Call (3:37)

    met Phil X en Taylor Hawkins

  4. Smalls Change (4:49)

    met Judith Owen, Danny Kortchmar en Russ Kunkel

  5. Memo to Willie (3:51)

    met Donald Fagen, Jeff "Skunk" Baxter, Larry Carlton en The Snarky Puppy Horns

  6. It Don't Get Old (4:27)

    met Waddy Wachtel

  7. Complete Faith (0:31)
  8. Faith No More (5:36)
  9. Gimme Some More) Money (3:33)

    met Paul Shaffer, Waddy Wachtel en David Crosby

  10. MRI (4:10)

    met Dweezil Zappa

  11. Hell Toupee (5:21)
  12. Gummin' the Gash (3:23)

    met Steve Vai, Gregg Bisonnette en Jane Lynch

  13. She Puts the Bitch in Obituary (5:23)

    met Richard Thompson en Jane Lynch

  14. When Men Did Rock (9:25)

    met Michael League, Joe Satriani en Rick Wakeman

totale tijdsduur: 59:01
zoeken in:
avatar van E-Clect-Eddy
4,0
Vanaf vandaag tijdelijk te beluisteren, vóór de officiële release volgende week vrijdag, via een stream van NPR first listen

Glam Rock, Hard Rock, Progessive Rock en veel humor: een must voor de Spinal Tap fan

Faith No More klinkt in het verlengde van Alice Cooper's School's Out en ook andere nummers hebben de rijke (of bombastische) orkestratie van Alice Cooper Goes to Hell (1976)

Hell Toupee - The B-52's hadden al eens een nummer gemaakt met grappen over pruik en toupee.

Ondanks de lengte van bijna een uur voelt dit niet lang aan. 3,5* / 4*

avatar van BoyOnHeavenHill
Songtitel 13 is in ieder geval alvast een hilarische variant op tegeltjeswijsheden als "If is the middle word in life"

avatar van E-Clect-Eddy
4,0
Krijg een brede glimlach elke keer dat ik deze op zet... en dan al dat retro-vintage gitaarspel, geweldig.

Afsluiter When Men Did Rock is de 'echte' Prog Rock van het album incl. ingetogen 'gepiel' in de intro.

halfje erbij 4*

avatar van Bartjeking
3,0
Die glimlach heb ik ook . Van Spinal Tap heb ik gigantisch genoten en dan is dit een fijne verassing. Zag hem een tijdje terug met een 'interview' in de Mojo. Ouder worden is het thema en voor een bassist een prima solo-project.
Heb even het lijstje gastmuzikanten opgezocht, dat is niet misselijk en zegt ook wel iets over de legacy:

Jeff “Skunk” Baxter, Gregg Bissonette, Larry Carlton, David Crosby, Donald Fagen, Taylor Hawkins, Jim Keltner, Danny (Kootch) Kortchmar, Russ Kunkel, Michael League, Jane Lynch, Steve Lukather, Judith Owen, Snarky Puppy Horns, Joe Satriani, Paul Shaffer, Chad Smith, Richard Thompson, Steve Vai, Waddy Wachtel, Rick Wakeman, Phil X, Dweezil Zappa

Gast
geplaatst: vandaag om 10:22 uur

geplaatst: vandaag om 10:22 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.