MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Howlin' Wolf - The Real Folk Blues (1966)

Alternatieve titel: Poor Boy

mijn stem
4,08 (39)
39 stemmen

Verenigde Staten
Blues
Label: Chess

  1. Killing Floor (2:48)
  2. Loise (2:41)
  3. Poor Boy (2:32)
  4. Sitting on Top of the World (2:30)
  5. Nature (2:44)
  6. My Country Sugar Mama (2:33)
  7. Tail Dragger (2:55)
  8. Three Hundred Pounds of Joy (3:02)
  9. Natchez Burning (2:09)
  10. Built for Comfort (2:35)
  11. Ooh Baby (Hold Me) (2:36)
  12. Tell Me What I've Done (2:47)
  13. Smokestack Lightning * (3:06)
  14. Hidden Charms * (2:20)
toon 2 bonustracks
totale tijdsduur: 31:52 (37:18)
zoeken in:
avatar van west
4,5
Wat een overheerlijke bluesplaat van Howlin' Wolf dit The Real Folk Blues. Vol met prachtige melodieën, heel wat met een behoorlijk tempo en uitstekend gezongen en gespeeld, zeker op gitaar. De muziek is elektrisch versterkt, wat goed past bij alle verschillende ritmes die te horen zijn.

Het album staat vol met goede songs. Opener Killing Floor is er gelijk al zo één en ook Louise daarna mag er wezen. Andere favorieten van mij zijn het hele fraaie Sitting on Top of the World, het heerlijke My Country Sugar Mama, het zuigende Tail Dragger, het grappige Three Hundred Pounds of Joy & het inhoudelijk heftige en indrukwekkend gezongen en gespeelde Natchez Burning. Dit is alweer een ijzersterk album van Howlin' Wolf.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 16:18 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 16:18 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.