MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Echo & The Bunnymen - The Stars, The Oceans & The Moon (2018)

mijn stem
3,22 (29)
29 stemmen

Verenigd Koninkrijk
Rock
Label: BMG

  1. Bring on the Dancing Horses (4:01)
  2. The Somnambulist (3:23)
  3. Nothing Lasts Forever (4:09)
  4. Lips Like Sugar (4:26)
  5. Rescue (4:16)
  6. Rust (5:02)
  7. Angels & Devils (3:39)
  8. Bedbugs & Ballyhoo (3:24)
  9. Zimbo (4:33)
  10. Stars Are Stars (3:30)
  11. Seven Seas (3:42)
  12. Ocean Rain (5:40)
  13. The Cutter (4:22)
  14. How Far? (4:39)
  15. The Killing Moon (4:58)
totale tijdsduur: 1:03:44
zoeken in:
avatar van aERodynamIC
3,0
Laat ik beginnen te zeggen dat ik een enorm groot liefhebber ben van de konijnenmannen. Ik was dan ook blij te zien dat er een nieuw album aan zat te komen, totdat bleek dat het om herbewerkingen ging.

Meer favoriete artiesten van mij zijn deze band op dat vlak voorgegaan en eigenlijk zelden vond ik dat geslaagd. Maar wie weet.......

Nou, ik weet het......... ook deze gaat in de lange rij 'dit hoeft niet en het voegt niks toe'. Met andere woorden: een beetje slappe hap.
Alle scherpte is er uit en dan blijven wat gezapige nummers over zoals ze die op hun laatste albums vaker afleveren. Gek genoeg vind ik dat daar helemaal niet erg. Dat zijn lekkere popsongs, niet meer of minder. Maar dit zijn wel klassiekers als Bring On the Dancing Horses, Lips Like Sugar, Seven Seas of The Killing Moon. Die hoef ik niet in belegen veertigers, vijftigers variant te horen.

Deze richting de vijftig lopende liefhebber hoort ze het liefst zoals ie ze hoorde toen ie tiener was. Die latere Echo & The Bunnymen popalbums zijn gewoon geinige aanvullingen. Deze The Stars, The Oceans & The Moon versies vind ik niet geinig. Integendeel.

Blijf met je tengels van deze nummers af. Oh wacht, het zijn jullie nummers. Nou goed: lekker cashen dan maar waardoor er weer een tour tegenaan gegooid kan worden. Prima, daar kan ik wel mee leven. Niks mis met centen verdienen. Maar ik sta nu niet meer in de startblokken om een dure vinyl-versie te gaan kopen. Misschien ooit nog wel als ik toch de kriebels krijg omdat ik de boel zonodig compleet wil houden (kijken hoe lang ik dit vol ga houden).

Nee, zitten veertigers en vijftigers echt op deze belegen versies te wachten? we zijn toch zeker niet bejaard?!

Slecht is het niet, maar de teleurstelling is toch wat groot zullen we maar zeggen.

avatar van frolunda
1,5
Hmmm,nee dit vind ik niks en ik heb het ook nooit niks gevonden als bands hun eigen nummers opnieuw gaan opnemen.Die paar platen van dat soort die ik in mijn kast heb staan draai ik nooit en deze komt er zeker niet in.Had dan een plaat met covers opgenomen of zo.
En dat terwijl ik Echo & the Bunnymen altijd (vooral ten tijde van hun eerste vier platen) een uitstekende band heb gevonden,Heaven up here staat zelfs in mijn top 10.Maar wat ze hier bijvoorbeeld met All my colors (Zimbo) doen is toch wel erg matig/slecht.
Valt me trouwens ook op dat op de stem van meneer McCulloch tegenwoordig behoorlijk wat sleet zit dus ik zie het nut hier niet van in.
Ik vrees dat The Stars, The Oceans & The Moon de band geen goed zal doen,ik hoop deze plaat in ieder geval zo snel mogelijk te vergeten.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 13:30 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 13:30 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.