MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Technotronic - Body to Body (1991)

mijn stem
2,88 (4)
4 stemmen

Belgiƫ
Dance
Label: ARS

  1. Move That Body (3:54)
  2. Work (3:43)
  3. Release Yourself (3:43)
  4. Cold Chillin' (3:27)

    met Quadrophonia

  5. Voices (3:16)
  6. Money Makes the World Go Round (4:10)
  7. Gimmie the One (3:46)
  8. Yeh-Yeah (3:19)
  9. Body to Body (4:16)
  10. Get It Started (4:16)
  11. Bogaert's Breakfast (4:56)
totale tijdsduur: 42:46
zoeken in:
avatar van pureshores
3,0
Toch erg meevallend nog. Deze week 2x voorbij laten komen.
Technotronic schuift hier een stuk op naar pop (in de jaren 90 context bezien was het debuutalbum waarschijnlijk voor jan met de pet een introductie naar house)
De drie singles met zangeres Reggie zijn die poptracks en ook Release yourself.
Dan zijn er enkele nummers die erg terug grijpen naar Pump up the jam zoals Voices, met dezelfde dreigende synth, kletterende hi hats en dan die eurobeat erin.
Body to body het titelnummer lijkt een Snap rip off met dezelfde slechte rap.

Opvallendste nummer hier is Cold chillin' dat compleet uit de toon valt en begint als een doorsnee jaren 80 rockplaat en dat vast blijft houden, ondanks de rap van Quadrophonia

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 05:49 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 05:49 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.