Spijt heb ik van het feit dat ik mijn Stranger In A Strange land 12" in een tijd dat helder denken niet mijn sterkste kant was, verpatst heb. Met deze combi heb ik de muziek weer terug, alleen die prachtige cover, minstens zo mooi als de Somewhere In Time cover, stelt niets meer voor op gecomprimeerd cd formaat.
De b kantjes zijn best aardig. Op de Wasted Years single stond Reach Out. Een door Adrian Smith gezongen nummer wat ooit bedoeld was voor zijn eerste band Urchin. Heel iets anders dan Maiden.
Sherrif Of Huddersfield is voor de kennisgeving... Inside humor.
Ook afwijkend van het gebruikelijke Maidenwerk is de b kant van Stranger In A Strange Land. That Girl werd eerder al opgenomen door FM (leden van die band zaten met Smith eerder in Urchin) voor het Indiscreet album. Deze Maiden versie klinkt heel anders dan die, maar toch heeft het een behoorlijk hoog AOR gehalte. Het schijnt dat Steve Harris en Dave Murray niet te horen zijn op dit nummer.
Juanita is een cover van het mij onbekende Marshall Fury. Niets bijzonders, wel leuk voor een keertje. Ook Juanita zou slechts door het trio McBrain, Smith en Dickinson zijn opgenomen.