MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Rina Sawayama - Sawayama (2020)

mijn stem
3,46 (40)
40 stemmen

Japan
Pop / Rock
Label: Dirty Hit

  1. Dynasty (3:09)
  2. XS (3:24)
  3. STFU! (3:23)
  4. Comme des Garçons (Like the Boys) (3:01)
  5. Akasaka Sad (3:04)
  6. Paradisin' (3:12)
  7. Love Me 4 Me (3:14)
  8. Bad Friend (3:34)
  9. Fuck This World [Interlude] (2:50)
  10. Who's Gonna Save U Now? (3:40)
  11. Tokyo Love Hotel (4:28)
  12. Chosen Family (4:20)
  13. Snakeskin (3:12)
totale tijdsduur: 44:31
zoeken in:
avatar van aerobag
3,5
Interessante release van Rina Sawayama. Vooral de nummers die een fusie van pop en rock zijn (en zelfs een vleugje metal) vind ik erg geslaagd en dan doel ik vooral op XS, STFU! en Who's Gonna Save U Now? Het is een vrij natuurlijke fusie die niet geforceerd voelt en daarvoor hulde! Ook de meer pop-georiënteerde nummers halen de poptimist in mij naar boven met Comme das Garçon als frontrunner.

Het album verliest in de tweede helft wel behoorlijk wat momentum, waar nummers toch te voorspelbaar aanhoren en niet de verassingen kunnen brengen die de eerste helft van het album wel in petto had. Bad Friend en Chosen Family zijn voor mij persoonlijk toch wel ondermaats.

avatar van peterjames777
Wat te kort door de bocht maar... een kruising tussen Britney Spears en Korn? Leuk en interessant deze rnb plaat met nu-metal uitspattingen. Ga ik nog vaker opzetten.

avatar van hoi123
XS is echt een superleuk popliedje, een soort - ik ga hem de eer geven - moderne versie van Toxic. De rest van de singles trekken me minder, Chosen Family is echt zo simpel en sentimenteel dat het een beetje lachwekkend wordt.

avatar van Edgar18
hoi123 schreef:
XS is echt een superleuk popliedje, een soort - ik ga hem de eer geven - moderne versie van Toxic.
Haha, die hoor ik dan weer helemaal niet in. Ik hoor een popliedje waar af en toe Papa Roach doorheen komt scheuren . Spotify knalt er net sad day achteraan, dat is even andere koek.

avatar van aerobag
3,5
peterjames777 schreef:
Wat te kort door de bocht maar... een kruising tussen Britney Spears en Korn? Leuk en interessant deze rnb plaat met nu-metal uitspattingen. Ga ik nog vaker opzetten.


Ik snap waar je van daar komt en er is zelfs een plaat geweest dit jaar die nog sterker dit beeld oproept: Poppy - I Disagree (2020)

avatar van McSavah
4,5
Wel meer Hikki dan Spears. Voor Spears revival raad ik Slayyyter - Slayyyter (2019) en LIZ - Planet Y2K (2019) aan.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 13:57 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 13:57 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.