MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Black Curse - Endless Wound (2020)

mijn stem
3,94 (24)
24 stemmen

Verenigde Staten
Metal
Label: Sepulchral Voice

  1. Charnel Rift (5:05)
  2. Crowned In (Floral) Vice (4:42)
  3. Enraptured by Decay (7:30)
  4. Seared Eyes (3:15)
  5. Lifeless Sanctum (2:44)
  6. Endless Wound (6:13)
  7. Finality I Behold (8:51)
totale tijdsduur: 38:20
zoeken in:
avatar van Don Cappuccino
4,5
De officiële release zou op 24 april zijn, maar vanwege de huidige situatie heeft Black Curse de release naar voren geschoven en is het album sinds vorige week te beluisteren. Beluister het volledige album: Endless Wound

Deze band bestaat uit leden van Blood Incantation, Spectral Voice, Khemmis en Primitive Man. Dat is al een combi om van te watertanden. Toch is Black Curse een compleet andere band dan de eerder genoemde bands. Endless Wound is een ontzettend gure, logge en smerige death/blackmetalplaat geworden die bijna richting chaotische ''war metal'' gaat met ronduit asociale riffs en piepende en scheurende atonale gitaarsolo's. De plaat balanceert meesterlijk tussen een sound die klinkt alsof het uit een galmende stinkende rottende kelder komt en pakkende songs met genoeg definitie. Bij vlagen vertraagt de band ook flink en krijgen we atmosferische en onheilspellende doompassages met nog wat vervreemdende psychedelische ondertonen. De zanger (Gravetorn) laat ongeremd krankzinnige kreten los op de muziek. Heerlijke plaat, een van mijn favorieten van het jaar tot nu toe.

avatar van madmadder
4,0
Haaa, wat een heerlijk album! Ik heb niks toe te voegen aan de treffende beschrijving van The Don. Misschien ook wat voor Koenr en aerobag?

avatar van aerobag
madmadder schreef:
Haaa, wat een heerlijk album! Ik heb niks toe te voegen aan de treffende beschrijving van The Don. Misschien ook wat voor Koenr en aerobag?


Ik heb er wel eens wat van gesampled, klonk erg goed ja. Staat op de luisterlijst

Don Cappuccino zijn er nou al relatief veel goede metal-releases in 2020 in vergelijking met voorgaande jaren, of beginnen ze me nu pas op te vallen?

avatar van Don Cappuccino
4,5
aerobag schreef:


Don Cappuccino zijn er nou al relatief veel goede metal-releases in 2020 in vergelijking met voorgaande jaren, of beginnen ze me nu pas op te vallen?


Ik denk een combinatie van deze twee redenen.

avatar van Johnny Marr
4,5
Dit plaatje is zo bruut

avatar van AOVV
4,0
Lekker guur, dit plaatje. Het mag dan wel het debuut van de band Black Curse zijn, maar zoals Don Cappuccino hierboven reeds vermeldt, hebben de bandleden hun sporen al verdiend. Vooral het opvallende gitaargeweld maakt indruk.

De zoveelste fraaie release uit de extremere regionen van de metalwereld. Op dat vlak is 2020 wel een topjaar!

4 sterren

avatar van Johnny Marr
4,5
Live ook wel erg dik, deze band.

avatar van jordidj1
Na 2 nummers maar weggelopen, mij te intens deze band live

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 11:48 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 11:48 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.