MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Jason Isbell & Amanda Shires - Reunions: Live at Brooklyn Bowl Nashville (2020)

mijn stem
3,50 (1)
1 stem

Verenigde Staten
Folk
Label: Southeastern

  1. What've I Done to Help (5:35)
  2. Dreamsicle (3:36)
  3. Only Children (4:01)
  4. Overseas (4:32)
  5. Running with Our Eyes Closed (3:20)
  6. River (3:48)
  7. Be Afraid (3:20)
  8. St. Peter's Autograph (5:04)
  9. It Gets Easier (4:10)
  10. Letting You Go (3:49)
totale tijdsduur: 41:15
zoeken in:
avatar van Maartenn
Maartenn (crew)
Voor de liefhebbers van de laatste worp van Isbell; via Bandcamp is deze integrale live uitvoering te beluisteren via Reunions: Live At Brooklyn Bowl Nashville | Jason Isbell - jasonisbell.bandcamp.com

avatar van Silky & Smooth
3,5
Doordat het akoestisch is ligt het tempo wat lager en is het qua geluid intiemer. Toch mis ik de band en ook de elektrische gitaar van van Jason Isbell, die de originele nummer juist zo bijzonder maken. De viool van Amadan Shires maakt wel wat goed, maar het klinkt mij soms te leeg en kaal.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 23:23 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 23:23 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.