MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

White Void - Anti (2021)

mijn stem
3,80 (10)
10 stemmen

Noorwegen
Rock
Label: Nuclear Blast

  1. Do. Not. Sleep. (4:51)
  2. There Is No Freedom but the End (5:14)
  3. Where You Go, You'll Bring Nothing (5:31)
  4. The Shovel and the Cross (5:36)
  5. This Apocalypse Is for You (3:50)
  6. All Chains Rust, All Men Die (5:21)
  7. The Fucking Violence of Love (8:02)
  8. The Air Was Thick with Smoke (7:36)
totale tijdsduur: 46:01
zoeken in:
avatar van namsaap
3,5
White Void is een nieuwe band rond Lars Are Nedland (Solefald, Borknagar). Hij is verantwoordelijk voor het schrijven van alle nummers en leent zijn karakteristieke stem aan dit album. Voor de muzikale invulling heeft hij een aantal zeer capabele muzikanten om zich heen verzameld. White Void speelt psychedelische, progressief aandoende rock met een geluid dat zo uit de jaren '70 stamt. Verder wordt het geluid gekleurd door een flinke dosis New Wave-invloeden.

Het resulteert op Anti in een achttal aangename nummers die lekker wegluisteren en nergens vervelen. Sterker nog, na drie kwartier slinger ik het album het liefst nog een keer aan.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 12:00 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 12:00 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.