MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Ben Harper - The Will to Live (1997)

mijn stem
3,66 (71)
71 stemmen

Verenigde Staten
Rock / Roots
Label: Virgin

  1. Faded (4:49)
  2. Homeless Child (3:52)
  3. Number Three (1:43)
  4. Roses from My Friends (6:24)
  5. Jah Work (4:54)
  6. I Want to Be Ready (4:02)
  7. The Will to Live (3:52)
  8. Ashes (3:53)
  9. Widow of a Living Man (4:10)
  10. Glory & Consequence (5:40)
  11. Mama's Trippin' (3:45)
  12. I Shall Not Walk Alone (5:12)
totale tijdsduur: 52:16
zoeken in:
avatar van ZAP!
4,0
Dat Harper teveel zou zeuren, kan ik het absoluut niet mee eens zijn, de man heeft een prachtstem waarmee hij zich danig onderscheidt van het gros. Tot en met 'I Want...' is het genieten geblazen. Het titelnummer is 'gewoon' wel goed, met een gave solo en het vakmanschap van de ritmesectie blijft ook genieten. 'Ashes' is op zich niet heel bijzonder, maar de stem van Harper en het relaxte sfeertje zijn niet te versmaden - het saxofoontje had dan wel weer weggelaten mogen worden van mij.
Het breekbare 'Widow...' is weer een schot in de roos en 'Glory...' weer 'gewoon' goed. 'Mama's trippin'' is een fijne track, niet heel bijzonder misschien, maar wel lekker opgewekt / opwekkend. 'I Shall Not Walk Alone' is weer niet heel origineel, maar wel heel fijn, een waardige afsluiter.

Al met al? Een heel dikke 8 blijft voor nu staan.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 02:55 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 02:55 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.