MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Frank Ifield - I'll Remember You (1963)

mijn stem
3,50 (1)
1 stem

Verenigd Koninkrijk
Pop
Label: Columbia

  1. Just One More Chance (2:04)
  2. I've Got That Sad and Lonely Feeling (2:43)
  3. The Glory of Love (1:51)
  4. Gone (2:25)
  5. Lonely Teardrops (1:53)
  6. San Antonio Rose (2:19)
  7. Heart and Soul (2:12)
  8. I'm a Fool to Care (1:58)
  9. The Wisdom of a Fool (2:14)
  10. (I Heard That) Lonesome Whistle (2:57)
  11. Any Time (2:10)
  12. Before This Day Ends (2:42)
  13. I Just Can't Lose the Blues (3:21)
  14. In a Mansion Stands My Love (2:08)
totale tijdsduur: 32:57
zoeken in:
avatar van heartofsoul
3,5
Frank Ifield was een van die artiesten die door de Britse sixties beatboom bijna geheel werden weggevaagd, maar ik mag op zijn tijd nog steeds graag naar die "ouderwetse" artiesten van vóór The Beatles luisteren. Die muziek verzamel ik zelfs, en van Ifield heb ik 4 cd-albums in de kast staan. Hij was in het bezit van een welluidende en soepele stem, waarmee hij ook lekker kon jodelen. Zijn repertoire bestond voornamelijk uit liedjes met een populair countrygeluid. Toen zijn glorietijd voorbij was (in het Verenigd Koninkrijk was hij zeer populair voordat The Beatles toesloegen) verhuisde hij naar Nashville, waar hij twee albums opnam. Of die de moeite waard zijn weet ik helaas niet, maar dit album met prima liedjes luistert in ieder geval plezierig weg. Het verscheen oorspronkelijk in mono, maar de cd-heruitgave uit 1997 (die in mijn bezit is) is in stereo, en vergelijken kan ik niet, maar mijn geremasterde cd klinkt prima.

avatar van nlkink
heartofsoul schreef:

Frank Ifield was een van de artisten die door de Britse sixties beatboom bijna geheel weggevaagd, maar ik mag op zijn tijd graag naar die "ouderwetse" artiesten van vóór The Beatles luisteren.


En The Beatles konden Ifield kennelijk wel waarderen want op het zeer matig klinkende The Beatles - Live! At the Star-Club in Hamburg, Germany; 1962 (1977) met opnames uit december 1962 sluiten The Beatles af met een van de bekendste nummers van Ifield, I Remember You. Dat nummer is ook nog eens vanwege het simpele arrangement en de melancholische mondharmonica één van de weinige nummers die acceptabel klinken, net.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 12:59 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 12:59 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.