MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Spector - Now or Whenever (2022)

mijn stem
3,39 (14)
14 stemmen

Verenigd Koninkrijk
Pop / Rock
Label: Moth Noise

  1. When Saturday Comes (1:03)
  2. Catch You on the Way Back In (3:16)
  3. Do You Wanna Drive (2:07)
  4. Norwegian Air (3:22)
  5. Funny Way of Showing It (3:38)
  6. No One Knows Better (3:28)
  7. I'm Not Crying You're Crying (3:39)
  8. Bad Summer (2:45)
  9. D-Roy (3:44)
  10. This Time Next Year (2:34)
  11. An American Warehouse in London (6:03)
totale tijdsduur: 35:39
zoeken in:
avatar van blur8
4,0
Opvallend: recente singel staat blijkbaar niet op komend album.
Spector - Country Boy (YouTube)
maar is wel goed gekeurde song, evenals andere gedropt singels. (track 2 en 5 t/m
Mijn interesse is gewekt.

avatar van blur8
4,0
Spector, lijkt een nieuwe Londense naam. maar zijn al 10 jaar actief en dit is vierde album.
Ik zag in mn playlisthistorie dat ik wel degelijk eerdere songs beluisterd heb, maar wist me daar geen noot meer van te herinneren. Een veeg teken. Vermoedelijk veel goede bedoeling maar bij gebrek aan een eigen sound of opvallende songwriting ben je al snel a nobody.
Album #4 kreeg niet voor nix ‘’Nu of Nooit’’ als albumtitel, want alle toegeworpen singels bleven weldegelijk staan, in mn playlist "NEW" , terwijl de delete-knop altijd binnen handbereik is.

Sound herinnerd overal aan de rijke BritPop historie dus er is nog steeds geen eigen geluid, maar dat's per saldo ook niet nodig want het grote pluspunt zijn de veel betere composities en vooral de duidelijke keuze voor een gitaar gedreven geluid. Op vorige albums was alles dicht geplamuurd met vage synth. En nu zijn er wel toetsen te horen maar die zijn dienend en niet leidend meer.

Goed voorbeeld is track2 “Catch You on the Way Back In” Met een opbeurend refrein en pakkende sound. Track 8 “Bad Summer” valt ook positief op, zeker als potentiële concert knaller.
Spector wordt vermoedelijk nooit een grote naam, maar hebben zicht met #4 wel uit de vergetelheid gespeeld en draaien de komende tijd, hier hun luisterrondjes.

Omdat verwachte album release van Yard Act is uitgesteld is Spector (een niet te vergelijken) fijn alternatief.

avatar van Rio Negro
3,0
Op zich kan ik hier prima naar luisteren, maar nergens word ik echt enthousiast. Geen uitschieters naar boven of naar beneden.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 14:48 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 14:48 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.