MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Alice - Charade (1995)

mijn stem
4,08 (6)
6 stemmen

Italiƫ
Pop
Label: WEA

  1. L'Apparenza (4:44)
  2. Dammi la Mano Amore (3:55)
  3. In Piedi Su Uno Specchio (4:17)
  4. Il Silenzio Delle Abitudini (3:33)
  5. Charade (3:39)
  6. Gli Ultimi Fuochi (3:20)
  7. Non Ero Mai Sola (4:23)
  8. Nel Resto del Tempo (3:51)
  9. Il Nido del Gatto (3:19)
  10. Sotto Lo Stesso Cielo (4:09)
  11. Dammi la Mano Amore [Devogue Version] (2:25)
  12. La Fronte Mormora (2:24)
totale tijdsduur: 43:59
zoeken in:
avatar van Roxy6
4,0
Op de een of andere manier vind ik dit altijd een "zomerplaat" van Alice, dat komt waarschijnlijk omdat het album in de zomer uitkwam en er ook hier Italiaanse temperaturen heersten.

De opener "L' Apparenza" blijft geweldig, in 1995 heb ik het vaak hard gedraaid omdat er na een subtiel intro een geweldige swingende bass lijn in komt, het nummer is een evergreen.

Twee andere prachtige nummers zijn "Dammi la mano amore": (geef mij je hand mijn liefste) wat buitengewoon subtiel is. En "Nel Resto del Tempo" met een prachtige vioolsolo.

Het is een album dat na vele draaibeurten nog steeds nieuwe details prijsgeeft, een Italiaanse groeibriljant!

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 21:43 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 21:43 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.