[quote]
cddrive schreef:
(quote)
Beetje respect zou ook niet verkeerd zijn. Voor mij HET brein achter de meesterwerkjes van Pink Floyd. Na zijn vertrek was voor mij al het volgende van PF inspiratieloos en overbodig.
Ik weet niet wat je leeftijd is maar laat anderen (tegen die tijd) kijken hoe creatief of 'uitgerangeerd' jij dan bent .. of misschien wel overbodig
Oneens. Hij heeft zeker zijn stempel gedrukt op de Pink Floyd platen, maar zonder de andere bandleden waren dat zeker geen meesterwerkjes geworden. Zie the Final Cut, zo ongeveer een solo album van Waters en een vrij waardeloze. Na zijn vertrek was al het volgende van PF zeer zeker niet inspiratieloos en overbodig, zo is bv the Division Bell een werk wat zich kan meten met het beste the Floyd. Dit album van Waters mag dan perfect klinken, maar heeft creatief niets nieuws te bieden , daarnaast vind ik Waters door zijn opstelling naar andere mensen en o.g.v. zijn malle politieke uitlatingen met recht een ouwe uitgerangeerde lul. Het is wat het is.