MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Alchemist - Tripsis (2007)

mijn stem
3,85 (23)
23 stemmen

Australiƫ
Metal
Label: Relapse

  1. Wrapped in Guilt (4:34)
  2. Tongues & Knives (4:50)
  3. Nothing in No Time (5:15)
  4. Anticipation of a High (5:05)
  5. Grasp the Air (4:34)
  6. CommunicHate (3:47)
  7. Substance for Shadow (4:26)
  8. God Shaped Hole (4:36)
  9. Degenerative Breeding (5:50)
totale tijdsduur: 42:57
zoeken in:
avatar van knoltor
4,0
Coole metal-trip-muziek! Voor liefhebbers van Neurosis en Cult of Luna zeker de moeite waard om eens te checken. Niet makkelijk, maar na een paar luisterbeurten wordt het echt tof. Goeie band!

avatar van snarf349
wat een jaar, na de nieuwe neurosis, baroness, high on fire en between the burried and me, om maar wat te noemen, dan nu de nieuwe alchemist.

het kan niet op.....

avatar van Fza
4,0
Fza
Oh snap, ik wist niet dat er een nieuwe was!

avatar van Fza
4,0
Fza
Stuk harder dan Austral Alien, maar toch die typische Alchemist sound (schijnt terug te grijpen naar hun eerste albums, maar die ken ik NOG niet), in mijn mening 1 van de beste metalbands van de afgelopen jaren.

Vette psychedelische beukende metal.

avatar van Nakur
3,0
Lekker beukende plaat met een paar mindere nummers en een spacey touch. 3*

avatar van andnino
4,0
Voor een band uit dit genre zijn de nummers wel heel erg kort :S
niet dat het uitmaakt... sterke plaat, kan natuurlijk niet tippen aan Cult of Luna of Isis... maar toch de moeite waard

avatar van james_cameron
3,5
Muzikaal dik in orde en de productie is geweldig, maar de songs gaan naarmate het album vormt op elkaar lijken en er zijn (afgezien van de geweldige opener) weinig uitschieters. Ook de zeer eentonige, grotendeels onverstaanbare, zang is een nadeel. Bij vlagen betrapte ik mezelf erop te denken dat het geheel beter had gewerkt als instrumentaal album. De originele sound en de vele coole details binnen de muziek tillen de plaat gelukkig nog wel boven de middelmaat uit.

avatar van andnino
4,0
Even een ode aan Nothing in No Time wat een briljant nummer.

avatar van essence
4,0
Heel vet album. Geslaagde mix van metal met psychedelica en spacerock. Vanavond in een tjokvolle trein door de koptelefoon gejaagd en het gaf mij dan toch ruimte in mijn hoofd.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 19:02 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 19:02 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.