MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Hermano - ...Into the Exam Room (2007)

mijn stem
3,93 (49)
49 stemmen

Verenigde Staten
Rock
Label: Suburban

  1. Kentucky (3:23)
  2. Exam Room (3:09)
  3. Dark Horse II (4:49)
  4. Left Side Bleeding (2:54)
  5. Out of Key, But in the Mood (4:31)
  6. Had Working Wall (3:57)
  7. Bona-Fide (3:56)
  8. Don't Call Your Mama (4:19)
  9. Adoption Boy (2:44)
  10. At the Bar (4:43)
  11. Our Desert Home (3:26)
  12. Letters from Madrid (1:56)
totale tijdsduur: 43:47
zoeken in:
avatar
miloz
Oh Yeah! Hier verheug ik me op! Een nieuw Hermano album. Op de website kan je wat previews beluisteren. Dat belooft in ieder geval al veel goeds.

avatar van Agony
4,0
Altijd al van John Garcia (ex-Kyuss) zijn stemgeluid gehouden, maar op deze plaat komt ie pas echt tot zijn recht (luister eens naar Out of Key!). De plaat rockt als een gek!!! Hier kan QOTSA nog een voorbeeld aan nemen! 4,5 sterren!

avatar
4,0
daar waar ik qotsa in dieper drijfzand zie wegzakken, geraakt hermano met het jaar sterker. Garicia is een groot verlies gebleken voor de voorman van the Queens. hoop dat ze snel weer is langs komen. ze stampen live heerlijk weg...

avatar van chansadres
4,0
Ze zullen deze tour alleen in Eindhoven spelen. In de Effenaar dus. Ik heb van de Effenaar het nieuwe album gekregen! Hij klinkt inderdaad erg tof

avatar van Antie
4,0
Pas maar een jaar fan van stoner-rock.
Maar Hermano is denk ik voor mij op dit moment wel de allerbeste.
Vind ook dat John Garcia zijn stem er op verbeterd is vergeleken
met hoe hij vroeger klonk bij Kyuss.
Bij Kyuss vond ik zijn stem niet altijd geslaagd.

Tot nu toe 4* maar kan in de toekomst wel 4.5 worden.

avatar van Antie
4,0
Favorieten

- Left side bleeding
- Out of key, but in the mood
- Had working wall
- Bona-fide
- Adoption boy

avatar van Martijn76
4,5
Out of Key is een van de mooiste nummers van de laatste jaren, fijn dat vriend Garcia me na al die jaren sinds ik Kyuss ontdekt heb nog steeds weet te boeien (Jammer dat het QOTSA al een poosje niet meer lukt, maar dat zal wel aan mij liggen)

avatar
miloz
Ligt niet aan jou hoor! Is gewoon bagger!

avatar van Dudeness
4,0
Me voorgenomen om tijdens het beluisteren van deze plaat even te vergeten hoe sterk ik Kyuss bewonder... Kwestie van onbevooroordeeld deze schijf op z'n eigen merites te beoordelen.


Resultaat:
Al was het opperdwerg Rick Torfs geweest die de zangpartijen voor zijn rekening had genomen, dan nog had ik dit een erg aardige plaat gevonden.

Dit grooved een heel end weg...iets wat (als ik naar nieuwe Belgische revelaties als de Van Jets en Black Box Revelations kijk) tegenwoordig aardig in de markt ligt EN me zeer goed bevalt.

Een uitgebalanceerde dosis testosteron bij tijd en wijlen kan wonderen doen....


4

avatar
davidqotsa
Zou het eerste nummer niet gewoon KenTucky moeten heten?

avatar van Dudeness
4,0
Inderdaad....

avatar
4,5
miloz schreef:
Ligt niet aan jou hoor! Is gewoon bagger!

kijk ik kan snappen dat je het laatste werk van QotSA niet geweldig vind, of misschien al het werk, dat weet ik niet. Maar om het als bagger af te doen vind ik toch wel kort door de bocht. Maar inderdaad ik vind dit ook beter dan Era Vulgaris.
4.5*

avatar
4,0
Snoeihard maar superlekker deze plaat. Voorlopige favorieten Kentucky en Left Side Bleeding.

avatar van Amongvedder
4,5
Geweldige plaat, die stem van John Garcia lijkt met het jaar beter te worden!

avatar
4,5
Super cdtje! Ze spelen zaterdag 15 nov in Patronaat, dus ben er zeker bij.

avatar van BlueVelvet
2,5
Nou Dudeness, uitgaande van jouw bericht had ik hier wel wat verachtingen van Helaas worden die nauwelijks waargemaakt. Enkele aardige nummers, maar verder redelijk saai.

avatar van Dudeness
4,0
Beoordeel nooit muziek alvorens je het op hoog volume hebt beluisterd tijdens een lange rit met de wagen tijdens een bloedhete dag....

avatar van Doc
4,0
Doc
Goeie plaat. Dit is toch wel de betere stoner naar mijn smaak. Ik zal de bekende vergelijkingen maar achterwege laten..... maar de afgelopen 2 platen van Hermano vind ik super. En met name deze.

avatar
Joy
vreemd plaatje, vreemde eend in het stonergenre

slecht, nee juist niet, hermano geeft het genre net ff weer een andere smaak en dat bevalt me goed

vervang bij enkele nummers de stem door die van de heer goss en je hebt masters of reality maar dat mag de pret uiteraard niet drukken

avatar van platedraaier
3,0
Erg goede stoner plaat dit. Groovy en af en toe flink uit je dak rock. De op een fijne gitaar riff gebaseerde nummers zijn erg lekker. Geen idee of iemand snapt wat ik hiermee bedoel, maar deze muziek moet je "voelen".
Lijkt me fijn om dit op zo`n hele lange weg door de woestijn te draaien.

avatar van Ducoz
4,0
Garcia over zijn nieuwe solo project: Garcia VS. Garcia
John Garcia Solo Projekt Plan Kyuss | METAL HAMMER - metal-hammer.de

avatar van Ducoz
4,0
Heb hem besteld en ik ben zeer benieuwd! jammer alleen dat hij er 3 weken over doet om hier te komen..

avatar van Ducoz
4,0
Ik heb hem ontvangen, en rocken datie doet! Een echte aanrader!

avatar van Papartis
Rock album van deze week (9-11 t/m 15-11-2011)

avatar
Stijn_Slayer
Ik luister eigenlijk nooit naar stoner-rock. Heb helemaal niets met QOTSA en (oke iets minder stoner) ook niet zoveel met bijv. Wolfmother. Ik kende Hermano ook helemaal niet, maar de cd kostte €2,40 bij Grooves-inc.

En dan ontdek je toch een lekkere groovende rockplaat. Het album doet me in de verte een beetje denken aan een moderne variant van dit pionierswerk: Blue Cheer - Vincebus Eruptum (1968)

Vind de zang van John Garcia erg mooi, al raak ik toch een beetje uitgekeken op zijn hoge stem tegen het einde van de eerste helft. Gelukkig komt er daarna wat meer afwisseling in. Natuurlijk is het titelnummer een dijk van een nummer, maar ik vind de laidback gitaar in 'At the Bar' ook erg tof. 'Letters from Madrid' werkt ook wonderwel. Meestal is het niet om aan te horen als kinderen meedoen. Zo staan er toch wat ongewone nummers op die het geheel net even iets unieker maken.

Lekkere plaat om hard te draaien in de auto. Voor nu net niet genoeg voor 4*.

avatar van captain scarlet
4,0
Beetje inhaalslag aan het maken op stoner-rock gebied. Laatste tijd met name veel geluisterd naar o.a Fu Man Chu, 1000 mods, Asylum on the hill, Vista Chino, Unida, Slow Burn, en John Garcia's "solo" albums . Tamelijk verslavende shit allemaal..
Ook Hermano was tot voor kort nog vrijwel onontgonnen gebied. Dit is het tweede album dat ik beluisterd heb, na "only a suggestion" Deze bevalt me tot nu toe net iets beter.
Fijne afwisseling tussen retestrakke stoner en psychedelica. En de stem van Garcia is natuurlijk weergaloos. Kyuss is nooit ver weg, maar dat is alleen maar 'n pluspunt.

avatar van frolunda
4,0
Opnieuw een erg sterk project van voormalig Kyuss zanger John Garcia al lijkt het er ook op dat dit ook meteen de laatste cd van Hermano was.
Best jammer want ...Into the Exam Room is een prima plaat die opnieuw voor een aanzienlijk deel Stoner rock bevat maar ter gelijkertijd ook een stuk veelzijdiger is.Wat Psychedica,wat pop en soms gewoon recht-toe-recht-aan rock,het is allemaal terug te vinden op dit album.Verder is er dan natuurlijk altijd nog de geweldige stem van John Garcia die simpelweg elk nummer naar een hoger plan tilt.
De opener Kentucky (inclusief fantastisch outro) hakt er al meteen stevig in waarna met het trio Left Side Bleeding,Out of Key, But in the Mood en Had Working Wall het hoogtepunt van het album wordt bereikt.Daarna blijft het niveau lekker hoog en is Our Desert Home nog een late favoriet.
Ach gewoon weer een dikke vier sterren plaat van John Garcia en consorten,eigenlijk zoals we van hem gewend zijn.
Vind sowieso al zijn releases met zijn solo album uit 2014 en Slo burn voorop (deze is dan al wat ouder) stukken interessanter en beter dan die van zijn voormalige collega Josh Homme,met zijn laatste drie Queen of the stoneage albums.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 19:48 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 19:48 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.