MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Narbeleth - A Pale Crown (2024)

mijn stem
3,50 (3)
3 stemmen

Cuba
Metal
Label: Folter

  1. Pathways to Occult (4:34)
  2. A Pale Crown (6:10)
  3. To Step Beyond the Veil (4:48)
  4. On the Sight of Dusk (5:11)
  5. Of Moonlight and Spirits (5:57)
  6. Witness and Provider (5:31)
  7. Their Ethereal Dance Through Mist and Starlight (5:46)
  8. The King of the Shadowthrone (6:29)
totale tijdsduur: 44:26
zoeken in:
avatar van AOVV
3,5
Nadat Of Moonlight and Spirits de allereerste nominatie in het Maak Kennis met Metal Anno 2024-topic was geworden, en ook meteen goed bevonden werd de hele plaat maar 'ns beluisterd - dat ga ik sowieso proberen met al mijn toevoegingen aan deze mooie site.

Het blijkt wel gelijk de meest wervende song, zowel qua titel als inhoud, een heerlijk sfeervol stuk black metal dat ook zomaar in de jaren '90 uit Scandinavische contreien had kunnen ontsproten zijn. Het pronkstuk dus van dit A Pale Crown, ondertussen al de zesde langspeler van dit groepje exoten, want je zou dit toch niet meteen verwachten van een Cubaanse band?

Verder vrij standaard maar ook genietbaar, zonder uitschieters en met af en toe een wat meer aanzwellend geluid alsof men mikt op een breder publiek dan louter die trve kvult black metalscene.

3,5 sterren

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 00:13 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 00:13 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.