MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Matt Champion - Mika's Laundry (2024)

mijn stem
4,00 (3)
3 stemmen

Verenigde Staten
Pop / R&B
Label: RCA

  1. Green (3:02)
  2. Aphid (2:45)

    met Dijon

  3. Steel (2:43)

    met Dora Jar

  4. Gbiv (2:54)
  5. Purify (3:01)
  6. Dogfish (1:54)
  7. Code Red (2:12)
  8. Aren't You Excited (2:22)
  9. Slug (3:00)
  10. Everybody Likes You (2:09)
  11. Project (1:59)
  12. Slow Motion (2:45)

    met JENNIE

  13. Meetin' You (2:21)
totale tijdsduur: 33:07
zoeken in:
avatar van davevr
4,5
Geen enkel bericht? Raar.
Nadat Brockhampton, worlds best boysband, uit elkaar spatte (of desintegreerde) hebben de leden zich naar de vier windstreken verspreid. Kevin Abstract maakte een indie plaat, Ameer Vann is, na alle commotie, terug bezig. Bearface doet niets denk ik, en onze vriend Matt Champion bracht dit uit.

Ergens op het kruispunt tussen Soul, hiphop, indie en electronics ligt dit. Hij zingt meer dan hij rapt, het gaat over de liefde en het is nog het beste als hij in dat experimentele gaat. Want dit is een experimentele plaat. Soms toegankelijk maar dan verknipt toegankelijk. Hij had voor het commerciële succes kunnen gaan, maar dit is een artiest die zijn eigen weg zoekt, wars van commercie. Aanrader.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 02:42 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 02:42 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.