MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Tom Smith - There Is Nothing in the Dark That Isn't There in the Light (2025)

mijn stem
3,45 (32)
32 stemmen

Verenigd Koninkrijk
Pop
Label: [PIAS]

  1. Deep Dive (4:11)
  2. How Many Times (3:57)
  3. Endings Are Breaking My Heart (4:05)
  4. Life Is for Living (4:08)
  5. Broken Time (2:45)
  6. Lights of New York City (4:19)
  7. Souls (3:35)
  8. Northern Line (4:34)
  9. Leave (3:39)
  10. Saturday (4:23)
totale tijdsduur: 39:36
zoeken in:
avatar van rushanne
4,0
Dit is echt mooi, wat een genot om tussen al het bagger deze parel te horen.

Kan niet wachten op het concert in Utrecht

avatar van Alicia
4,0
Na ruim twintig jaar als frontman van Editors en twee albums met Andy Burrows als Smith & Burrows, gaat Tom Smith nu solo. Geen postpunk of allerlei elektronische invloeden dit keer, maar een terugkeer naar de basis. Hij omschrijft het als een poging om zijn liedjes te laten klinken zoals hij ze thuis schrijft: aan de keukentafel met een kop thee en een open hart. En zonder al te veel poespas.
En dat is gelukt. There Is Nothing in the Dark That Isn't There in the Light is een mooie, ingetogen plaat geworden. Perfect voor de late uurtjes. Of voor zo’n grijze, sombere dag als vandaag.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 10:45 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 10:45 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.