MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Wim Mertens - In the Absence of Hindrance (2002)

Alternatieve titels: Years Without History - Volume 2 | Live in Gdansk 22.11.1998

mijn stem
3,83 (3)
3 stemmen

België
Neoklassiek
Label: Crépuscule

  1. Alef (16:03)
  2. Not at Home (5:15)
  3. Tout Est Visible (2:38)
  4. La Fin de la Visite (5:22)
  5. Multiple 12 (7:05)
  6. Circular Breathing (5:00)
  7. Wandering Eyes (4:25)
  8. Silver Lining (6:05)
  9. Kof (5:34)
  10. Voo Outro (11:59)
totale tijdsduur: 1:09:26
zoeken in:
avatar
5,0
Waanzinnig album. Wim Mertens, een muzikale grootheid, die niet alleen zingt in een zelfbedachte taal, maar ook een volledig eigen muziekstijl heeft.

Dit album speelt hij volledig solo, hij wordt dus niet gehinderd door mede-muzikanten. Misschien vandaar de titel...

Feit is dat de inspiratie op dit album zo vrijelijk stroomt, van de eerste tot de laatste seconden, dat er inderdaad geen enkele sprake lijkt te zijn van een hindernis waar dan ook in het scheppende proces. Daarbij zit er een heerlijk opbouw in het album.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 12:02 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 12:02 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.