MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Max Werner - Rainbow's End (1979)

mijn stem
3,50 (10)
10 stemmen

Nederland
Pop / Rock
Label: EMI

  1. Rainbow's End
  2. Beware of the Dog
  3. Tale of Tenderness
  4. Sir Dance-a-lot
  5. Help Me Do It Alone
  6. Longsleeper
  7. A Deadly State of Mind
  8. Secrets of Mother Earth
  9. Life's Serenity
  10. Medicineman
  11. A Glamour Story
zoeken in:
avatar
4,0
Een te gek album, dit "Rainbow's End". Het eerste soloalbum van Kayak's Max Werner.

Melodieus en uitgesponnen. "Sir Dance-a-lot" is echt prachtig, evenals nummers als "Life's Serenity". Een mooi duet met Jerney Kaagman in de vorm van "Tale of tenderness" en veel lekkere symfonische rocknummers als "Rainbow's end", "Medicineman" en "A glamour story". Qua sound had het zo een Kayak-album kunnen zijn.

avatar van Bluebird
4,0
Alleraardigst eerste soloalbum van Max. De single ''Medicineman'' was bij de KRO regelmatig op de radio te horen. Net als Edward Reekers' eerste soloplaat is dit geheel in Kayakstijl, niet in het minst door de medewerking van Johan Slager.

avatar van musician
Beter begrijp ik dan Seasons en Kayak stijl. Van het eerdere of het latere werk?
Toch bizar dat Werner niet meer wilde zingen op een Kayak cd maar dan wel solo gaat zingen...

avatar van Bluebird
4,0
Kayak stijl uit de periode Starlight Dancer zou ik ongeveer zeggen. Daar had Max al een paar nummers van eigen hand op staan. Er staat wat lichtvoetig, instrumentaal, symfonisch maar ook donkerder en zwaarder klinkend materiaal op. Redelijk gevariëerd dus. Het merendeel is behoorlijk ''catchy'' en prettig te beluisteren.

Tja, bizar......... die man wou gewoon zijn eigen ei kwijt en blijkbaar helemaal zelf in de schijnwerpers staan. Tenslotte was hij al die jaren ook al min of meer het gezicht van de band geweest. Toen Phil Collins in de mode kwam zag hij zijn kans natuurlijk helemaal schoon.............

avatar van musician
Ja, ik overweeg dit album dan misschien toch te kopen. Maar het is geen goedkope optie en per saldo valt bijvoorbeeld opvolger Seasons nogal tegen.

Max Werner heeft overigens nog wel meer solo albums uitgebracht dan deze twee. Nog iets in '88 en 1995, las ik.
Ik ben er op zich wel in geïnteresseerd maar elk album kost elke keer 20 euro bij Fonos, het is natuurlijk te zeldzaam voor een normaal distributiekanaal en je komt bij Nederlandse artiesten daardoor een beetje in de problemen.

avatar van Roxy6
4,0
Mooi album gisteren -in onwetendheid van de naderende onheilstijding- dit album nog geluisterd.

Max, R.I.P. je bijdrage aan de Nederlandse popmuziek zullen niet snel vergeten worden.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 00:38 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 00:38 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.