MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
zoeken in:
avatar
eazyfan
Volgens Allmusic heeft deze gast nog 3 andere albums, ik wou ze adden maar vond niks van info, kent iemand die andere albums?


avatar van MJ_DA_MAN
Die zou ik graag willen hebben . Binnenkort komt WW 3 ook uit bij de weg.

avatar van MJ_DA_MAN
Weet iemand in hemelsnaam hoe het zit met World War III: The Final Conflict? Het lijkt wel of Big Virt van de aardbodem is verdwenen.

avatar
Hypno
http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=12177652&MyToken=eba143a8-44ad-4224-86aa-2a367ecbf670

Hier is z,n myspace en volgens mij komt The Final Conflict er bijna Aan tenminste dat hoop ik echt want WW2 was een meesterwerk.

avatar van MJ_DA_MAN
Hij lijkt nu eindelijk te komen; Virtuoso heeft op zijn MySpace enkele dingen uitgelegd i.v.m. het steeds uitstellen van WW3, en na het lezen begrijp ik het uiteraard waarom het wat moeizaam ging met Virt de laatste twee jaar. Als je de comments eronder leest zie je o.a. dat Blue Sky Black Death zo'n 80% zal produceren en de gastrappers bestaan uit o.a. R.A. The Rugged Man en Del . Helaas is de man ook bezig met een rockgroep genaamd Virtuality, en de eerste clip is een tijdje geleden verschenen:


Walgelijk, maar voor WW3 heb ik goede hoop .

avatar
Hypnotick
Hoezo walgelijk ? vind het wel een redelijke track, voor Virtuoso z,n niveau wel minder idd. maar toch heb ik hele goede hoop voor WW3

avatar van MJ_DA_MAN
Jij vindt die clip niet walgelijk? Nummer staat verder los van WW3, want Virtuality is dus een ander project van Virt.

avatar
Hypnotick
Die clip vind ik juist mooi hoe bizarder hoe beter vind ik. maar ik kan alleen de (CLEAN) versie van de clip vinden is er ook nog een (DIRTY) versie of niet ?

avatar van MJ_DA_MAN
Eerste video van WW3:



avatar
Relax
Oh mijn god.. wat een vette beat en rap.

Die clip is ook hard.

avatar van MJ_DA_MAN
Tien snippets van WW3 op zijn MySpace.

avatar van MJ_DA_MAN
Van zijn Twitter:
It's official, World War 3 is finished and mastered.... no excuses, it's done

avatar van fabblwaps
Mooi zo, ik kijk hier toch al een flinke tijd behoorlijk naar uit.

avatar van MJ_DA_MAN
Ik ook (zo'n 3,5 jaar ).

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 21:48 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 21:48 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.