MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
zoeken in:
avatar van Sir Spamalot
Sir Spamalot (crew)
Deze morgen gelezen in het Nieuwsblad:

Whitesnake komt naar AB
7 juni wordt een hoogdag voor metalfans van het eerste uur. Die zondag staat de Amerikaanse hardrockformatie Whitesnake in de Brusselse AB, een stop tijdens hun wereldtournee. Voor de gelegenheid presenteren David Coverdale en co een nieuwe plaat, die Good to be Back heet. In 2002 werd de groep nieuw leven ingeblazen omdat hij 25 jaar bestond.

avatar van Mr. Rock
Volgens mij klopt de bezetting van de band zoals hier op MuMe vermeld niet helemaal. Als we die mogen geloven heeft de band namelijk al 20 jaar geen leden meer .

avatar van No Surrender
Ik had deze band meegemaakt in December 2008 live. Vond het werkelijk fantastisch, ben normaal niet zo in het rock genre. Maar dit vond ik dan wel erg goed. Was trouwens in 013, mooie zaal is dat.

avatar van Wyverex
En nu weer naar graspop! Ik ben echt zeer benieuwd, Whitesnake is een van m'n favo bands... Echter nog nooit live gezien. Maar daar komt dus verandering in !

avatar van No Surrender
Gister weer gegaan, en was toch wel weer erg leuk. Moet wel zeggen dat die concertzaal niet als een concertzaal aanvoelde, en Whitesnake speelde wel erg hard zeg. Voorprogramma was ook goed van Axel Rudi Pell...

Jammer was wel de drum en gitaarsolo ben daar nooit een fan van. Vind dat altijd eentonig. Maar voor de rest was het natuurlijk een topavond.

avatar
Nieuwstad
EMI are issuing a Whitesnake box set covering The Sunburst Years 1978-1982 in November. It includes every album, some unissued live material plus a dvd with promos and BBC clips, and a 90 page booklet.

The box set appears to include two unissued Whitesnake recordings from the BBC Reading broadcasts in 1979 and 1980 as discs 8 and 9.

CD One: "Trouble" (1978) '/
CD Two: "Live At Hammersmith" (1978) /
CD Three: "Lovehunter" (1979) /
CD Four: "Ready An’ Willing" (1980) /
CD Five: "Live…In The Heart Of The City" (1980) /
CD Six: "Come An’ Get It" (1981) /
CD Seven: "Saints & Sinners" (1982) /
CD Eight: "Live At Reading Rock ’79" (1979) /
CD Nine: "Live At Reading Rock ’80" (1980) /

DVD: Promo Videos 1978-1982, TV Performances,
Extra Feature: Official Bootleg : Live at the Capital Centre, Washington, USA 1980 /

Snakebite EP (1978) 33rpm seven inch white vinyl.


mooi spul dit

avatar van Wyverex
De prijs is anders wel wat minder...

avatar
Nieuwstad
kwestie van even geduld hebben

avatar van Wyverex
Ach, mijn vader heeft hem ondertussen al . Ik zal wel even snuisteren!

En elke keer als ik aan dat concert in Kerkrade denk, tover ik een grote glimlach op mijn gezicht. Het was echt een adembenemend spektakel! Al zal het feit dat ik vanvoor stond, recht voor Coverdale daar ook wel iets mee te maken hebben .

avatar van gigage
Volgens Joe Lynn Turner jeukte het bij ritchie blackmore om weer iets in rock te doen. Blijkbaar had de laatstgenoemde ook al Gillan en Coverdale benadert om een paar DP concertjes te doen. En nu komt Whitesnake met een remake van DP songs op de proppen via frontiers. Stormbringer staat ondertussen op yt. Toeval?



avatar van Von Helsing
Breaking News!!! Official Announcement From Whitesnake!!!
It is with the deepest sadness that I must announce that due to continuing health challenges, doctor’s orders, and our concern for everyone’s health and safety, Whitesnake is unable to continue its European Farewell Tour.
I extend my sincere apologies to All of Whitesnake’s Amazing Fans who have been looking forward to the remaining scheduled shows of this tour, All of our Amazing, Fabulous Snakes & tour personnel who have been working so hard to put on these shows, and All of the promoters and other professionals who have helped set up the tour…
I Appreciate & Love You All!!!
David Coverdale

avatar van Wyverex
Petje af trouwens voor wie al die artiesten op de pagina van Whitesnake heeft ingegeven! Zal waarschijnlijk wel eventjes geduurd hebben.

avatar van Von Helsing
Toch genieten hoe de inmiddels 183-jarige Tommy Aldridge nog aan het drummen is:




No disrespect maar ik dacht in 1987 dat hij al aan de oude kant was, maar wat een energie heeft die man.

avatar van m@rcel_a
Wat zwaait hij telkens typisch met zijn linkerhand over zijn hoofd.

avatar van haythijs
Zuiderwijk deed eenzelfde soort iets in de jaren 80/90 met de knipoog, ff het haar met de sticks kammen.
Wat Tommy zijn reden is, geen idee. Niettemin nog steeds een beest van een drummer vind ik. Die 90s kit destijds, wow!

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 05:05 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 05:05 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.