Blijkbaar zat het interview met haar in Humo van een tijd geleden niet meer zo helder in mijn hoofd, ik dacht dat ze daar aangaf dat haar stem voor een stuk naar de knoppen was. Blijkbaar waren er tijdens dat interview echter ook al plannen voor een vierde plaat en heb ik het in mijn hoofd allemaal wat overdreven:
HUMO Zijn er plannen voor een vierde Intergalactic Lovers-plaat?
CHEDRAOUI «Ja, maar die hebben vertraging opgelopen. Onze gitarist Maarten (Huygens, red.) woont in Ierland, en is door de coronacrisis nog altijd niet in België geraakt. En is het wel verstandig om al een studio te boeken als er in het najaar een tweede golf verwacht wordt? Er is nog zoveel onzekerheid. Hopelijk kunnen we in juli dan samen aan de nieuwe plaat beginnen. Dan zullen we elkaar ook voor het eerst terugzien sinds november. We hadden wel meetings via Zoom, maar dat is niets voor mij: ik kreeg er stress van.
...
En vooral: ik merk dat er door corona meer aan de hand is met mijn lijf dan eerst gedacht. Zing ik twee nummers, dan voel ik al druk op mijn longen. Ik heb me opnieuw laten onderzoeken, en uit testen blijkt dat de spieren in mijn middenrif niet naar behoren werken en dat het zuurstofgehalte in mijn bloed te laag is. Er staan me een viertal maanden revalidatie in het ziekenhuis te wachten.
https://www.humo.be/muziek/ik-dacht-echt-dat-ik-ging-doodvriezen-lara-chedraoui-intergalactic-lovers-over-haar-bitse-strijd-tegen-covid-19~b549ab6c/
Ik moet zeggen dat ik het nummer nu al wel een aantal keer heb geluisterd (op digitale zender Willy spelen ze het wel regelmatig) en ik vind het wel iets hebben. Blijft toch een Belgische groep om in de gaten te houden, al verbaast het me ook alweer dat hun debuutplaat 10 jaar oud is. Voor mij zijn ze nog altijd een "nieuwe" band.