In de discografie ontbreekt een vroeg (en voor wat ik weet enkel in beperkte oplage op plaat verschenen) album.
Uitgegeven in 1982 op het label Red Flame, van de hoes is niet duidelijk of het album geen naam heeft danwel simpelweg Carmel heet.
Het is een 33 toeren plaat met 3 nummers op elke kant.
Kant 1:
1 Tracks of my tears (andere versie dan die die op The Drum Is Everything staat)
2 Sugar Daddy
3 Guilty
Kant 2:
1 Thunder
2 Love Affair
3 Storm
Vocals: Carmel
Double bass: James Paris
Percussion etc: Gerry Darby
Alle nummers zijn live opgenomen in Cargo studios met uitzondering van Storm, welke is opgenomen in het 'Hammersmith Palais'
Het album heeft een zeer donkere sfeer, waar de titels ook al van getuigen. De muziek is zeer sober door de minimale begeleiding met bas en percussie, en de in latere muziek van Carmel steeds meer aanwezige synthesizers ontbreken geheel.
Desondanks is het een indrukwekkend album, en met name het openings nummer 'Tracks of my tears' is erg mooi, naar mijn mening een veel betere uitvoering dan de latere versie op 'The Drum Is Everything', en ook beter dan de versie van Smokey Robinson.
Door het vrijwel afwezig zijn van begeleiding anders dan percussie en een bas ontstaat een erg interessante mix tussen sterk afrikaanse invloeden en het jazzy stemgeluid van Carmel.