MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
zoeken in:
avatar van Paalhaas
Benieuwd of dit een enigszins waardevolle aanvulling op het oeuvre gaat worden (à la Portishead - Third zeg maar) of een nagel op de doodskist.

avatar
Pimdo
Ja daarom ben ik er erg benieuwd naar. De technologie is ook weer ene paar stappen vooruit gegaan en dat in samenwerking met de creativiteit van Shields kan volgens mij verrassend werken


avatar van Don Cappuccino
Ik luister sinds twee dagen geleden naar het magistrale Loveless en ik zie net dat er een nieuw album aankomt!

avatar van Don Cappuccino
Die link is trouwens nep, dat is namelijk dit nummer:



avatar van bennerd
Anyone who says that this is fake was probably thinking this was Bullet for My Valentine. Stupid scene kids! But what else can you expect when something leaks during winter break? smh


Ahzo.

avatar van herman
Dat die link nep was kon je van een kilometer zien aan komen als je op het profiel van de uploader had geklikt...

avatar van The Eraser
Don Cappuccino schreef:
Die link is trouwens nep, dat is namelijk dit nummer:

(embed)


nu heb ik toch maar goed een nieuwe band ontdekt




avatar van Don Cappuccino
So much of our new record was recorded in the late 90s. I hope the guest spot from Eagle Eye Cherry is still culturally relevant.

How do you follow up a record like Loveless? By plugging your guitar into a microwave on medium heat and going absolutely mental.




avatar van Don Cappuccino
Ik las ook ergens dat iemand "het nieuwe album" had gedownload. Het waren 10 nummers met stofzuigergeluiden.

avatar van Slowgaze
Ik heb wel eens een shoegazingnummer gemaakt door een beetje akoestische gitaar te spelen, met een stofzuiger dicht bij de microfoon.

avatar
Dikkop
"We are preparing to go live with the new album/website this evening. We will make an announcement as soon as its up."

Van hun facebookpagina.

avatar van GrafGantz
Ja, ik zit ook in spanning hier...

avatar
Tsjah eh, ik denk dat ik nog eerder naar bed ga (en dat duurt nog een paar uur., dan dat ze dat album vrijgeven, maar het zou leuk wezen


avatar van Dwejkk_
Ben benieuwd wanneer de servers het weer doen .

Het logo op de hoes vind ik iig niet heel mooi.

avatar van herman
Ah, de hoes heb ik nog niet gezien. Deze zal het wel niet zijn.


(afbeelding)


avatar van korenbloem
Ben hem nu aan het luisteren, de eerste tonen bevallen me redelijk.

avatar van Cygnus
2 mei (op mijn verjaardag) in de Effenaar! Nog meer MuMe'ers?

avatar
Pimdo
Ik ga erheen!!!!

avatar van crosskip
Is hier om de hoek, eigenlijk wel verplicht om te gaan

avatar
Pimdo
Mooi dan kom ik bij je crashen, hoef ik niet met gescheurde trommelvliezen in de trein terug naar Alkmaar

avatar van crosskip
Ik kijk wel uit, straks heb ik half MuMe op bezoek =p

Heb in ieder geval mn kaartje gescoord

avatar
Pimdo
Me too! Heb er zin in!

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 20:56 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 20:56 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.